Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propuneri
#1
Puteti propune in continuare toate probleme referitoare la server si ce trebuie sa se discute.
#2
Propun sa se scoate immunity la toata lumea.Admini/Players
Ca ex: Azi pe fun_allinone ma enerva sklembar la culme ca nu se ducea sa aleaga harta si muream toti :evil: El stia ca nu poate primi nimic si tot continua.
#3
ba chiar din potriva eu nam imunitate si chiar mi-am luat kick
#4
mah iam dat eu kick in caz k nai vazut..pe rcon Wink...asha k nu te stresa...lasai imunitate sa se creada protejat...si knd tzi lumea mai draga tzi se rupe WinkSmile)

no iauzi k nare nici nu mam uitat la litere numa la "m" cu execurile lui....nu cont...orice admin care incalca reguli sau face pe shmecheru amx_rcon si pa
#5
propun si rog insistent ca administratorii sa aiba status invisible pe forum cateva zile , urgent , verificam ceva !
am nevoie de atacuri cu spam -uri pe forum , sa vad daca ii vad venind din nou !
daca ei vad prezenta noastra pe forum nu mai posteaza si gata pleaca !
#6
propun sa dispara adminii mici ....dati admin mare la cine merita si gata ....e cam inutil adminul mic.....ori ai admin ori nu ai...asa zic ca ar fi mai bine ....si mai propun pt reclama la server sa se faca gen o tombola Smile cine vrea sa participe trimite 100 de mii si odata pe luna se extrage si cel care e tras din urna ia banii ....bine acum va hotarati voi care tzine banii cum se trimit banii ....Smile (e o tampenie stiu Smile )
"uneori un picior in cap spune mai mult decat o mie de cuvinte"
#7
lupo Wrote:propun sa dispara adminii mici ....dati admin mare la cine merita si gata ....e cam inutil adminul mic.....ori ai admin ori nu ai...asa zic ca ar fi mai bine ....si mai propun pt reclama la server sa se faca gen o tombola Smile cine vrea sa participe trimite 100 de mii si odata pe luna se extrage si cel care e tras din urna ia banii ....bine acum va hotarati voi care tzine banii cum se trimit banii ....Smile (e o tampenie stiu Smile )

chestia cu adminii mici ii buna...pt k mai atragem playeri...si stiind k pot primi admin mic...le dam un impuls...si cu tombola...nu ma bag...mie nu mi se pare prea buna ideea pt RECLAMATongue
#8
nici mie nu mi se pare idee buna...dar m-am gandit ca poate pic eu si mai castig niste banii Smile) =))
"uneori un picior in cap spune mai mult decat o mie de cuvinte"
#9
lupo Wrote:propun sa dispara adminii mici ....dati admin mare la cine merita si gata ....e cam inutil adminul mic.....ori ai admin ori nu ai...asa zic ca ar fi mai bine ....si mai propun pt reclama la server sa se faca gen o tombola Smile cine vrea sa participe trimite 100 de mii si odata pe luna se extrage si cel care e tras din urna ia banii ....bine acum va hotarati voi care tzine banii cum se trimit banii ....Smile (e o tampenie stiu Smile )
intr-un fel fel e buna ideea,intr-un fel e o tampenie Wink ar trebui sa se vb la conf
#10
de acord cu voi ,,,,,numai ca dispar si io Sad Sad
#11
cum a zis si playa intotdeauna vor fi adimini mici , tombola pare interesant , specifica 10 lei ( 100 de mii ) ca alti vor crede 1mil lei vechi Smile
#12
majoritatea playerilor noi care vin pe server au o prima intrebare care e de obicei aceasi: se dau admine? . asa ca slot pentru cei cu steam si admin mic pentru cei ce joaca constant pe server si dovedesc ca stiu sa admineze cat de cat mi se pare o idee destul de buna Wink
#13
1. SVR DE WAR(punem toti 5 6 7 8 lei pe luna si luam de la GZ, sau cum vreti faceti voi daca aveti posibilitate).
2. plugin: cand intra unu pe svr cu steam, sa aibe slot rezervat ca pe marele svr.
3. status in console sa apare Steam_ID:12312421
4. treceti cu vederea chestii de gen scuzati "mm fgm, etc", daca dati gag la un player, el iese si noi avem de pierdut.
5. daca da retry datii iar gag, si gata.
6. votul de la sfarsitul hartilor.am vazut ca sunt numai harti fantoma, fel de fel de harti.
va dau un exemplu cam cum ar trebui sa arate:
a.fy_snow
b.awp_india
c.de_dust2
d.de_inferno
e.de_nuke
f.awp_bycastor
g.prelungire harta curenta.
7. tl-ul la 25 minute.(nu stiu la cat e acu setat 45 parca)
8. cand e svr full, sa incercam si un as_



p.s daca mai aflu chestii noi, pluginuri si altele va anunt.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)