Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
neimportant :D
#16
am vorbit cu unul o zis ca aduce 2 echipe din pgl din D3 si D5 ... ramane sa ii vedem inscrisi!
#17
Zuzu Wrote:am vorbit cu unul o zis ca aduce 2 echipe din pgl din D3 si D5 ... ramane sa ii vedem inscrisi!

dak ii d5 sar putea sa fie nuMb...vedem Wink
#18
playa Wrote:dupa ce se trece de calificari o sa se termine imediat.....si stii cum facem sa nu fie problema...le planificam si zilele si orele Wink si care nu se prezinta asta e...cea mai mare greseala din campionatul trecut a fost ca s-au tinut meciurile dupa placul fiecaruia...de parca faceau un mix amical...de acum programam...postam pe forum si au voie cu o saptamana inainte sa anunte daca pot participa sau nu....ca sa avem timp sa bagam alt meci in loc Wink


corect...si asha pot face si eu setarile pt HLTV sa avem adresa de dinainte fixata...k pun doar ora in ziua respectiva la care sa inceapa si cine cu cine joaca...tp de rulare maxim 4 ore si minim 1 ora...si putem anuntza si playerii care doresc la ce adresa se poate viziuona meciul Wink
#19
am facut modificari la calificari...este bine?...din motiv k sunt doar 16 clanuri 15/3=5 +1rest

deci un clan din ultima etapa de calificari va trebuie sa joace 3 meciuri...regret...da asha a ieshit...alte propuneri??


sau ne rehotaram si iasa super cu 15 clanuri..calificari la fix....din fiekre grupa pleak 1 echipa aksa...si is 4 grupe...Big Grin

eu votez pt 15 clanuri..dak zuzu ii deacurd putem face ashaBig Grin
#20
o propunere.
4 grupe de 4.se califica primele 2, sferturi semifinale finalaSmile.
e doar o sugestie faceti cum credeti.
#21
eq :O:O:O Wrote:o propunere.
4 grupe de 4.se califica primele 2, sferturi semifinale finalaSmile.
e doar o sugestie faceti cum credeti.
sa mai zis asta,dar merge Wink oricum yo votez pt varianta asta Wink
#22
eq :O:O:O Wrote:o propunere.
4 grupe de 4.se califica primele 2, sferturi semifinale finalaSmile.
e doar o sugestie faceti cum credeti.


pai asa am si facut regulamentul de vreo 3-4 zile il am pe o foaie ..tre sa vb cu mihai.. numa ca no unii n-au ce face si nu mai pot dormi noaptea din cauza cupei!
#23
alas eu...Big Grin..hai k nu ma mai bag...vroiam sa ajut...sa nutzi fie tzie prea greuBig GrinTongue


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)