Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mouse
#31
as vrea sa imi cumpar un maus bun pt gaming si nu stiu din care sa aleg kinzu sau MX518 . astept pareri si cateva preturi (l0a mana a doua si din magazin ) deoarece nu prea ma pricep la mousi
Reply
#32
intotdeauna recomand logitech. calitatea e extraordinara. cat despre preturi. cauta pe okazii.ro. acolo ai sa gasesti cu siguranta.
Reply
#33
mx518
Reply
#34
Smile) +1
Reply
#35
in mare parte de acord cu ikks insa nu in totalitate.
daca nu doresti sa faci performanta din asa ceva nu investi aiurea. mai bine fa orice altceva cu fondurile de care dispui.
intelli 1.1>3.0

mx-ul e ok desi tinzi sa crezi ca e putin cam mare la inceput dar te obisnuiesti. NU CUMPARA DE PE OKAZII. ia-l de la un magazin gen flanco/domo/altex. e undeva la 2 mil max.
Reply
#36
mx518 clar...daca nu il trantesti lovesti pocnesti...etc...deci daca nu esti violent cu el...tine minim 3-4 ani...eu il am de 3 ani si ceva si a fost reparat de 2 ori...datorita gesturilor mentionate mai sus....iar investitia a fost de 2 x 10 lei. incearca sa gasesti unul la mana a 2 a...al meu are 3 ani de cand e la mine si inca 2 a fost la cel de la care l-am cumparat
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#37
danutzZ Wrote:mx518 clar...daca nu il trantesti lovesti pocnesti...etc...deci daca nu esti violent cu el...tine minim 3-4 ani...eu il am de 3 ani si ceva si a fost reparat de 2 ori...datorita gesturilor mentionate mai sus....iar investitia a fost de 2 x 10 lei. incearca sa gasesti unul la mana a 2 a...al meu are 3 ani de cand e la mine si inca 2 a fost la cel de la care l-am cumparat
nu stii pe cineva care vinde la mana a 2-a ?
Reply
#38
o sa dau niste massuri
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#39
Mx518 cu skate-uri mari Big Grin . Tine mult, merge foarte bine, nu face figuri/probleme etc. Recomand pentru ca si eu folosesc de 3 ani mx Big Grin ( poti incerca a4tech x7, ikari de la steelseries, dar SS-ul e mai scump Big Grin )
[Image: bielik03_VFor_Vendetta.jpg]
Ideas are bulletproof.
Reply
#40
am avut cred ca mai tot ce este mai bun pt jocuri, eu nefiind cunoscator, ma duceam la magazin si cererea cel ami bun mouse pt jocuri, cu pad fara pad, optic laser, whirles fir.. etc.. dar din toate.. dar efectiv din toate modelele unul acre il am de 2 ani se potriveste exact pt mana mea...
GM-050014U/A TRAVELER 100. Brand: Genius, un mouse acre l-am cumparat cand i-am schimabat laptopul nevestemii, si tot asha doar laptopul l-am ales eu, usb4gb, pad, geanta si .. mouse mi l-au dat aia de la magazin(le-am zis sa puna ce cred ei ca se potriveste cel mai bine). Ei bine acel mouse a costat cum 2 ani 29.99 euro, cred ca e cea mai buna investitie acre am facuto in ultimii 10 ani. Ma uit si eu la ce scrieti voi,, pe forumuri etc.. si tot mai schimb mousul(poate, poate devin si eu zeu la cs), dar intotdeauna ma intorc la ala.. GM-050014U/A TRAVELER 100. Brand: Genius ..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#41
e bine MX518 mana a 2-a in stare buna 90 ron cu tot cu Fan Curier ?
Reply
#42
e super bine zic eu.si din poza care mi-ai dat-o...se vede ca nu e uzat tare.dar sa-l verifici pe loc...sa nu-ti fi trimis doar carcasa
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#43
eu am un X7 - 718BK cumparat nou de ceva vreme, e in regula pentru un hobby..
Reply
#44
exista si o problema .. poate sa fie stricat . nu e sigur 100%
Reply
#45
zZ^Zz[sbN] Wrote:exista si o problema .. poate sa fie stricat . nu e sigur 100%

Poti incerca un SS Kinzu Big Grin : <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.emag.ro/mouse/mouse-steelseries-kinzu-optical--pKinzuOptical">http://www.emag.ro/mouse/mouse-steelser ... nzuOptical</a><!-- m --> .

seamana la forma cu Intel 3.0 Big Grin . este foarte bun, l-am testat ( pe pad de panza ), se misca foarte bine Big Grin. Sa te uiti si la reviews.

PS : ideal ar fi sa gasesti mouse LASER ! Big Grin
[Image: bielik03_VFor_Vendetta.jpg]
Ideas are bulletproof.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)