CS.U-S.RO

Full Version: mouse
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
mi-am luat un Microsoft IntelliMouse Explorer 3.0 de la un baietzas cu 75RON si in magazin face 120RON. Care stie asa mai bine despre mousi dati-va cu parerea va rog sa stiu daca face treaba buna sau nu.
http://www.microsoft.com/hardware/gaming...px?pid=087
[Image: IntelliMouse%20Explorer.jpg]

Guest

Mama da ce poza ai pus :lol: .Da face treaba buna.
poza face treaba buna nu? =))
depinde in ce stare e
mie mi-l dadea si cu 35 de RON da deja luasem MX ul
is bune ele da-s cam usoare si pacatoase
cred ca dacai dai un pumn cum ii dau la MX....se face praf...
oricum.is faine.is comode.dar trebuie si pad la ele.dar prefer MX ul ca scoti acceleratia de tot.la el am inteles ca tot exista ceva acceleratie chiar daca o scoti din optiuni

eu mi-am luat MX518 si QCK medium cu 800 de mii.chiar daca e folosit.n-am avut pb. cu mouseul
playa sincer iti spun mouse-ul ala e o panarama ..da panarama mare..insa tine cont..E DOAR PAREREA MEA.daca tie ti`a placut ....stapanestel sanatos..
dintre toti care au dat commenturi eu iti spun am acest mouse ......astia nu au asa ceva .....este belea mouseul cand l-am luat cel mai ieftin pret a fost 1 mil 300 de mii l-am comandat de la bucuresti....are 9000 fps nu mai exista mouse cu fps atat de mult ......deci stiu cu ce joc asa ca playa buna alegere Wink
are 9000 fps

asta e cel mai important !
safta Wrote:dintre toti care au dat commenturi eu iti spun am acest mouse ......astia nu au asa ceva .....este belea mouseul cand l-am luat cel mai ieftin pret a fost 1 mil 300 de mii l-am comandat de la bucuresti....are 9000 fps nu mai exista mouse cu fps atat de mult ......deci stiu cu ce joc asa ca playa buna alegere Wink

bofanel =))
ce-i aia 9000 de fps?

daca ai 1000 sau 2000 sau 3000 e vreo diferenta?
aia e asa...numa denumirea....
eu am cam aceeasi parere ca jsT dar la fel ca el o pastrez pt. mine.cand iei in mana un Razer sau un MX se vede diferenta.ultimele 2 is mai grele mai rigide nu scot zgomot butoanele alea laterale..nush cum le zice...clickurile la fel....acuma na...gusturile nu se discuta
avand in vedere ca am trecut de la a4tech de la 150 de mii la un intelli 3.0 eu zic ca e bine Smile. NU? + ca nu e folosit deloc Smile
ok....gusturile nu se discuta ....dar i-am zis ca e super buna alegerea pt ca am si eu asa ceva ....si stiu cum dai cu el Wink ....

Guest

Eu am mouse A4Tech de un an de zile...siam dat vo 200 de mii.Si cu el v'am dat 726 hs :lol: .
si eu am o panarama de A4 Tech ... dar cu el v-am dat peste 2000 de capuri ...vb lui sido Smile)) asa ca nu prea conteaza cu ce joci ce cum joci .. daca esti ( bun ) cu o panarama de mouse ...apoi cand pui manutza pe unu smecher atunci nu trebe ca sa fie runda in care sa nu faci frag :twisted: parerea mea Smile)
da playa, mouseul e bun, se foloseste mult pentru countereala. e una din solutiile bune si ieftine. am avut si eu un intelli 1.0a , mult timp. Dupa ce a murit ( s-a impuscat firul ) am aflat ca e unul din cele mai bune mouseuri care erau acum 7 ani, cand l-am cumparat la pachet cu tastatura, care inca mai rezista si se prezinta foarte bine ( adica nu are taste sterse sau taste care nu merg. totul merge tzutz ) .

Iata pachetul. Mouseul din pacate e in raiul mousilor Sad . Tastatura inca scrie.. de 7 ani .

[Image: microsoft-keyboard.jpg]
defapt mouseul tau ii la sklembar Smile) :oops: tot imi zice dak nu am mouseuri stricate sai dau un fir Smile)
sa stii ca ai dreptate ikks, si chiar a inceput sa isi faca treaba mouseul, adica am inceput sa ma obisnuiesc cu el si vad ca parca parca aluneca bine. acum sa imi mai iau si un pad mai fain ca am inteles ca si asta conteaza
Pages: 1 2 3 4