Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mouse
#16
d m XxX Wrote:defapt mouseul tau ii la sklembar Smile) :oops: tot imi zice dak nu am mouseuri stricate sai dau un fir Smile)

Smile) .. i l-am dat lui ca a zis ca gaseste el un cablu, dar nu se potriveste nimic .
Reply
#17
super bun mausu,din ala am avut eu inainte sa trec pe rzr copperhead.
Reply
#18
[Image: imagine4548.jpg]


pacat ca is cam b.ut la cs in ultima perioada...da nu mai conteaza
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#19
:lol: :lol: tu la`i pictat asa?
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
Reply
#20
jsT- Wrote::lol: :lol: tu la`i pictat asa?


majoritatea amicilor mai apropiati au dat cate un autograf Big Grin
e mazgalit si pe laterale si pe sus Big Grin
:lol:

le am acolo semnaturile in caz ca vreau sa falsific ceva =)
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#21
3.0 e unul din cei mai buni mouse Wink ... dar are o problema la rotita ... daca iti pui "jump" pe rotita e cam nasol. Dupa un timp, in cs sare singur ... cand nu te astepti Big Grin.

PS: 3.0 si qck+ = formula perfecta
Reply
#22
inteli 3.0 e acceptabil ,nici decum unul dintre cei mai buni mousi , asta e parerea mea pe care o si explic:
Inteli 3.0 nu a fost prosdus pentru gaming ci pentru office, fata de producatorii de soricei speciali pentru CS (logitech, Razer , chiar si A4Tech), parerea mea este ca Inteli 3.0 va fi sub acesti mousi. Eu am jucat pe Inteli 3.0 un an + jucat la sali, nota mea pentru el este de 7
Am mai avut un a4tech - nota lui este de 7.5-8
Acum posed un MX518 Limited Edition care are 1800 Dpi nu 1600 ca celelalte produse de serie - Nota 9-9.5

Mi-as dori mult sa probez un Razer .....

HF & GL
Reply
#23
LoL daca zici tu ... atunci probeaza Kinzu,, Xai si Deathadder 3500 dpi. Mai adauga si padul ss qck+ Smile
Reply
#24
pustiu ce treaba are dpi-ul? eu am xl-740k cu 3600 dpi si de fapt e un mouse de foarte proasta calitate cu care nu o sa joci nicidata cu 3600 dpi. deasemenea, nici cu razer lachesis(5600 dpi) nu o sa joci cu 5600 dpi ca nici nu mai vezi cursorul pe ecran.
nu va mai luati dupa chestia asta ca tot la 800-1000 dpi o sa jucati
un mouse bun e ala care aluneca bine si nu face probleme cu click-urile sau scroll-ul
dupa parerea mea mx518 e foarte misto avand in vedere calitatea si pretul
¡¿ɟʇʍ 'uʍop ǝpısdn ɯ,ı

[Image: 30111.gif] [Image: 1947.gif]
[Image: supernatural.gif] [Image: 2982.png]
Reply
#25
zic Deathadder 3500 dpi pt ca exista acelasi mouse dar cu mai putini dpi ... si daca zic Kinzu, Xai si DeathAdder 3500 dpi, credema ca stiu FOARTE BINE de ce zic !

f0rest - kinzu inainte folosea DeathAdder, avea si are un aim BRUTAL !!! dar steelseries lau obligat si foloseste kinzu (aimer)
GeT_RiGhT - xai (aimer)
Edward - kinzu (aimer)
markeloff - xai cred (best awp)
Reply
#26
In pana mea cu mousi vostri de 7 catralioane de DPI. Mouseul e printre ultimile chestii care conteaza. Important e talentu, reactia, precizia si tehnica, combinat, bineinteles, si cu un computer cat sa-ti permita sa rulez cs-ul cu un minim de 60 FPS ( ce e peste, e degeaba. ochiul uman nu percepe mai mult de 60 de cadre pe secunda ).

Si pana la urma, ce rol au DPI astia? Din cate stiu, inseamna "dots per inch", si nu ajuta decat la miscarile de mare finete. Ceea ce la CS nu prea conteaza. Nu faci desen tehnic. In mare , toate fac aceeasi treaba. Ar trebui sa urmariti forma si greutatea mouse-ului, nu miliardele de puncte pe centimetru.
Reply
#27
al meu are 2000 dar il pun la 800

P.S-ba conteaza foarte mult mauzu ikks ^^
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#28
si inca cat conteaza ... SS Xai e 70 de euro ... cine da 70 de euro pt 1 mouse daca nu conteaza ... ? Big Grin
Reply
#29
am dat eu 120 de euro pe razer mamba, asa ca nu va minunati..face treaba buna, dar parca tot mai echilibrat e copperhead-ul..deathadder-ul pe tehnologie 3g infrared e f. bun si el, dar trebuie sa te acomodezi cu el...

oricum, daca nu ai pad degeaba ai mausul...am avut razer mantis speed si razer mantis control si siau facut treaba f. bine. control era f. bun la war3, iar speed-ul era pt. cs. acum am un razer goliathus control extrasize, care isi face treaba destul de bine si el. insa daca vreti pad adevarat incercat razer vespula, o minunatie de pad. are 2 parti , una speed, una control. am jucat la un amic pe un pad din ala si e bestial..
Reply
#30
Am dat eu .. nush cat 30 lei + pe un mouse care IL AM SI IN IN Ziua de azi : Genius cu .. laser .. imi place .. e frumos si isi face treaba de cativa ani ..
Sfatul meu e sa nu dati bani multi pe cacacele dinalea razer etc. o i ele bune dar 120E un mouse ?!
Mai bine stati la ieftin si bun :lol:
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)