Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
intrevedere 4.10.09
#61
sar'na ...uai danutz vezi ca te stuchesc Smile))
Salto Nel Vuoto Dolce Angelo
#62
:lol:
#63
codik Wrote:sar'na ...uai danutz vezi ca te stuchesc Smile))

tzaganko = ))
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#64
tzanganca ....da m-ai lua de fimeie tot restul vietii =)) hai recunoaste ;Wink :lol: :mrgreen:
Salto Nel Vuoto Dolce Angelo
#65
uai nu o lua..ca te pune sa iti pui coaiele in apa cand ajungi acasa sa vada dak se ridica, inseamna k ai fost la Mutut=)))))
#66
Catalin mankatzash...da sh mii admin... :cry:[attachment=1][attachment=2]


Attached Files
.jpg   Imagine39588.jpg (Size: 211.15 KB / Downloads: 138)
.jpg   Imagine663989.jpg (Size: 213.49 KB / Downloads: 134)
.jpg   Imagine53987.jpg (Size: 212.24 KB / Downloads: 132)
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#67
hai sa recunoastem ca parca as fi "Sefa voastra" sa moara danutzz de nu ;Wink hai Catalin zi si tu k is buna k admin Smile)
Salto Nel Vuoto Dolce Angelo
#68
codik Wrote:hai sa recunoastem ca parca as fi "Sefa voastra" sa moara danutzz de nu ;Wink hai Catalin zi si tu k is buna k admin Smile)

spala-te cu apa rece fa si trezeste-te la realitate :lol:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#69
ba da mai faceti liniste pe aici ,.,.,.,. ce tot atatea OFFTOPIC-uri ... ca 2 pagini is numai discutii intre voi
#70
asa si?cui incurca?
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#71
laurentzii ai nebuneala ,chiparosule? haoleuuu :oops:
Salto Nel Vuoto Dolce Angelo
#72
gata copii v-am inchis topicul ca nu mai am tush sa citesc :lol: . Am tot vizitat topicul asta in speranta ca zice unu: "hai la o bere". Smile


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)