Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
intrevedere 4.10.09
#46
Sad nu vin Sad
#47
gata intalnirea. dupa cateva randuri de bere si de suc si ceai la fete ne-am intors acasa ( o parte Big Grin ). a fost frumos.. s-a vorbit despre cs, motoare diesel , turbo , aspirate, avioane, planoare, deltaplane, parasute, bere, cs, heineken, golden , camin, c12, t22, telefoane, banuri , wireless, lupo, razer, 90 CP , bmw, 40 de ani bmw 520, mouse intelli 3.0, 518 mai comod da e ţavă că n-are acceleraţie, e51 care are wi-fi , ban lu laurentzii, nu_dau_autografe Big Grin !

asteptam pozele Smile .
#48
Am uploadat o parte din poze. Merg cate 3 / post Sad .

In poze nu apar joker care era cu aparatul si playa , care era fics ecsat aproape chiar langa el Sad .


Attached Files
.jpg   04102009 (Large).jpg (Size: 174.7 KB / Downloads: 128)
.jpg   04102009(001) (Large).jpg (Size: 139.42 KB / Downloads: 128)
.jpg   04102009(003) (Large).jpg (Size: 108.94 KB / Downloads: 128)
#49
o sa vina si restu pozelor de la razer
#50
eu ii aratam lu` Laur cum sta treaba cu tehnolojia in zilele noastre :mrgreen: :lol:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#51
danutzz BOSS DA BOSS :> :lol:
#52
Da...s-au vb despre masini dar despre bijuterii,genti,farduri vorbim data viitoare Smile)
Salto Nel Vuoto Dolce Angelo
#53
pai s-au facut o multime de poze...unde sunt restul? :|
#54
<!-- m --><a class="postlink" href="http://rapidshare.com/files/289094822/admini.zip.html">http://rapidshare.com/files/289094822/admini.zip.html</a><!-- m --> asta e linku de download...mere down de cate ori vreti voiBig Grin
#55
mda ne-ai lamurit pe toti :lol:
#56
da ce sa vad speed?Smile)) da pozele? bre cf ne lasi asa pe crengi :-w :lol: :| :|
Salto Nel Vuoto Dolce Angelo
#57
codik Wrote:da ce sa vad speed?Smile)) da pozele? bre cf ne lasi asa pe crengi :-w :lol: :| :|

le am..care vretz`
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#58
codyk apasa sub ceasul din stanga pe free user si asteapta sa treaca secundele afisate apoi dai download :|
#59
playa Wrote:codyk apasa sub ceasul din stanga pe free user si asteapta sa treaca secundele afisate apoi dai download :|


prea difishil pt. ea :mrgreen:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#60
laso ca e fata si ea si nu stie


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)