Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
despre fotbal facem asa ca e mai bine
#1
va rog aici sa va inscrieti print-un singur post si numai unul pentru duminica asta la ora 17:00 pentru fotbal in Gradinari. Vineri seara se incheie inscrierile pentru a putea merge sambata dimineata sa facem rezervare! Deci in aproximativ 30 de ore se termina inscrierile.

Am facut acest topic pentru a nu ne lungi inutil cum am facut-o la topicul precedent!


VA REAMINTESC: VA INSCRIETI PRINTR-UN SINGUR POST!!!! CINE NU VINE DUMINICA NU SE INSCRIE
#2
Aprob ! Voi fi acolo + BogdaneL !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#3
Vin.
#4
sa aduc si camera video??Smile))))
#5
vin

da razer gud aidiia
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#6
eu vin cu alunecarile Big Grin
#7
vin... mircea radu vine
#8
daca se poate vin si eu si cu un prieten (asterix)



edit by danutzZ : pana acum suntem 10.hai baieti...inca 5
#9
vin
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#10
il astept pe ikks si pe tutunel sa se inscrie, au zis ca vor veni...hai. s-ar putea si eu sa aduc 1 om daca se aduna 14, +1 al meu vor fi 15! deci hai va rog!
#11
+2: dj si [u-s]danutza s-au inscris :oops:
#12
vine si spooky
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#13
care stie vreo sala de sport sau terene acoperit in iasi?am fost azi si acolo se poate doar de la 12 la 2 duminica

ma mai duc si maine la sala facultatii sa intreb...
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#14
dane... am auzit ca s-a deschis un teren artificial in bularga la capatul podului acolo .. la liceul sturza parca e ala .. a fost unu aseara pe acolo si a zis ca arata impecabil.. plus nocturna
#15
nush daca vor baietii....daca nu e prea frig...eu n-am treaba...
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)