Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
despre fotbal facem asa ca e mai bine
#31
daca gasesc un domn politicos sa ma bage in portbagajul lui la intoarcere ma bag si eu ... altfel e destul de mult de mers pe jos din tudor in cug Big Grin
#32
eu unul nu pot sambata..am un majorat :|

Imi pare rau..
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#33
A REZOLVAT BAUBAU CU SALA! DUMINICA DE LA ORA 19:00 IN CUG: 120RON 2 ORE, DECI 120RON/15PERSOANE AR INSEMNA SUB 10RON DE FIECARE...LEJER! S-A STABILIT DECI. ORA E PERFECTA NE PUTEM INTOARCE DUPA AIA SI LA BERE LA OAJDEA SAU ORIUNDE IN ALTA PARTE!!!!
HAI CARE SE BAGA POSTATI!
#34
clar aduc camera videoSmile))
#35
da
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#36
ce bn e de voi ca stati in iasi....>Tongue
#37
asa e perfect Smile ma bag 100% + bogdanel
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#38
bun, baubau se baga, verde ia bataia daca nu Tongue (glumesc) sa vb cu dj si ovidiu sa vad ce zic si ei!
#39
deci +3: dj, ovidiu ([u-s]danutza) si un tip bogdan munteanu!
#40
in
#41
deci hai mai numarati-va odata! de verde nu am auzit nimic, djbobo, dad0.....
#42
am sa fac tot posibilu sa fac rost de bani Big Grin , ma playa o cauti cu lumanarea? si asa ca zuzu tremura de frica cand i-am zis ca ma duc in tg mures si mi-l bat asa ca ai grija :lol: :lol:
bafta !
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#43
eu va spuns maine seara sigur de asta nu am spus nimica
#44
k. vedem! oricum ne adunam!
#45
AM SI EU LOC LA O ECHIPA???
Nu-mi mai spune BoDU ca nu ne tragem de scrot[frate]

[Image: hagit.jpg]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)