Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cerere Steam RazvanelTM
#1
1. nick-ul cu care joci pe server cs.u-s.ro si nr de ore: Nick: RazvanelTM ; Ore Jucate :105:33:10
2. nume si prenume : Prenumele cred ca este de ajuns (Razvan)
3. varsta si nivelul de studii pana la momentul cererii : -liceu
4. Orasul si reteaua din care faci parte : Timisoara 89.33.119.58
ISP: Euroweb Romania SA
5. steamid-ul pe care se va trimite licentza de cs1.6: razvaneltm1
Reply
#2
Mai fa inca 100 de h si ai pro de la mine. Bafta la joc !
Reply
#3
contra
Reply
#4
PRO Big Grin
Reply
#5
adutul il acuza pe razvanel de cod acu cateva saptamani acuma ii da pro pentru steam.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#6
man tu vad ca ai probleme cu mn Smile)) ...incearca sa fi mai discret totusi; ii cam confunzi. razvan e varumiu, nu fi grobian, e de ajuns ce ai facut pana acum.
Reply
#7
o sa stii cand o sa am cu adevarat
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#8
eu il acuz, nu adutu
ia si vezi-ti de oile tale, canta la alta masa si lasa impresiile astea, daca ai scapat o data nu esti z3w
Reply
#9
Vally,iti inteleg frustrarile,te rog eu nu mai plange.Sa iti trimit o papusa gonflabila sa te mai inveseleasca putin?

Adutul iti multumesc mult pentru PRO.
Reply
#10
Stiu ca-s cam off topic, dar unde naiba gasesc si eu un stats ceva sa ne uitam pe numaru de ore :-?
'



le : am gasit http://bans.u-s.ro/stats/player.php?id=15515 ai 108 ore din partea mea ai un contra pana cand ajungi la 200 Big Grin
Reply
#11
Cand vei indeplinii cele doua cerinte ale mele vei avea pro
fa-ti cont steam download =>>> http://cdn.steampowered.com/download/SteamInstall.msi , de genul aaaaaaa_us sau cum.vrei.tu_us(ex de nume:razvaneltm_us
2:Fa 200 ore+
Momentan contra
Reply
#12
razvanel te-am vazut odata stand spectator la maxim pentru ore...acum vad ca e xplayer pe server (11:26pm 06/10/2013) singur cu hltv-ul...probabil trebuie sa il asteptam si pe el cu o cerere?
Reply
#13
Imi cer scuze jammin,dar nu erau playeri asa ca m-am pus spec si am asteptat sa intre,nu cred ca am stat spec mai mult de jumatate de ora.
Reply
#14
CONTRA
Reply
#15
(10-06-2013, 12:27 AM)verde Wrote: adutul il acuza pe razvanel de cod acu cateva saptamani acuma ii da pro pentru steam.

OFF: Tin sa te anunt ca sunt coduri si pentru steam Smile. Nu va mai bazati asa mult pe steam ca nu e nici o diferenta intre steam si non steam (in legatura cu asa zisele coduri).

ON: Daca mai faci ceva ore de la mine ai PRO Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)