Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bofanel unban
#1
imi scoateti si mie banu ? Smile) intrai pe server si ma trezii ca am ban.....cred ca e din cauza lui DRAGOMIR........o fii intrat cu wall, are acelasi net ca mine si iau ban si io.........va rog io datii ceva cu amx_execclient .......ca io nu sunt de vina ca face ala prostii
#2
batel...determinal sa nu mai joace cu wall..bannu ii de la jammin vb cu el Wink
#3
pe cine sa bat evo ? ala are 30 de kg dak i dau un pumn il ingaur ........si mai imi e si prieten .........nush ziceti si voi acuma
#4
ai ban in continuare ?
nu poti juca ?
#5
atunci dak tzi prieten ii zici frumos...Wink...gaseshti u o solutzie Wink
#6
dj Wrote:ai ban in continuare ?
nu poti juca ?

dap dj inca am ban Sad .....ban permanent ia dat playa ..,...fara discutii Smile) ......of ce complicatii pt mn din cauza unui prost
#7
PyR(o) Wrote:atunci dak tzi prieten ii zici frumos...Wink...gaseshti u o solutzie Wink

crezi ca nu i-am zis evo ? .....dar ce sa i ceri 16 17 ani ......
#8
ups...si io am ban Sad Sad am eu grija de el Wink
#9
bofanel nu ma enerva...nu am dat nici un ban tie....uitate in banlist....visezi?
#10
de ce se joaca altii pe ip-ul vostru , ca nu inteleg ?
#11
nu nu se joaca altzii...ce cred eu...ei au pus totzi 3 bani...si au net comun routeru le imparte netu...dar ip-ul este identic pt totzi 3, cel de la provider...si de aia...knd ai retzea ip-ul fiecarui calculator este dat de router...da knd se primeshte ban se primeshte pt ip-ul de la provider ip-ul real si eu de expl...la cele 2 calculatoare am ip identic... Smile
#12
sa va explic .......deci nu am pus bani toti pt net ........avem acelasi tip de net fibra optica .......avem fiecare abonamentu lui .....adresa ip MAC address le avem asa : io 89.36.22.54 manutza 89.36.22.32 si DRAGOMIR 89.36.22.-- nu le stiu ultimele ..... dar cand dai amx_ip arata alt ip .....e identic la toti .....
#13
playa Wrote:bofanel nu ma enerva...nu am dat nici un ban tie....uitate in banlist....visezi?

playa nu intelegi ca nu mi-ai dat ban mie nici lu manutza,,,,i-ai dat lu dragomir dar luam toti cand ia unu ban Sad Sad ....imi pare rau ca e asa ......
#14
playa Wrote:bofanel nu ma enerva...nu am dat nici un ban tie....uitate in banlist....visezi?

na ca poate te enervez playa .....si nu imi zice mie ca visez da ? mersi


Connection accepted by 89.41.215.21:27015
* Privileges set
BUILD 2738 SERVER (0 CRC)
Server # 11
[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] You are Banned from this server by admin JaMMiN
[AMXBANS] You are permanently banned.
[AMXBANS] Banned nick : DRAGOMIR
[AMXBANS] Reason : ' wall '
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBANS] Your SteamID : ' '
[AMXBANS] Your IP : ' 89.38.70.200 '
[AMXBANS] ===============================================
Kicked : You are BANNED. Check
#15
si de ce a luat ban dragomir ? de ce nu va rezolvati intai problemele si apoi reveniti cu solutia !
as zice steam mrs dragomir si ceilalti , la fel reinstall windows si format partitii - este singura solutie !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)