CS.U-S.RO

Full Version: bofanel unban
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
imi scoateti si mie banu ? Smile) intrai pe server si ma trezii ca am ban.....cred ca e din cauza lui DRAGOMIR........o fii intrat cu wall, are acelasi net ca mine si iau ban si io.........va rog io datii ceva cu amx_execclient .......ca io nu sunt de vina ca face ala prostii
batel...determinal sa nu mai joace cu wall..bannu ii de la jammin vb cu el Wink
pe cine sa bat evo ? ala are 30 de kg dak i dau un pumn il ingaur ........si mai imi e si prieten .........nush ziceti si voi acuma
ai ban in continuare ?
nu poti juca ?
atunci dak tzi prieten ii zici frumos...Wink...gaseshti u o solutzie Wink
dj Wrote:ai ban in continuare ?
nu poti juca ?

dap dj inca am ban Sad .....ban permanent ia dat playa ..,...fara discutii Smile) ......of ce complicatii pt mn din cauza unui prost
PyR(o) Wrote:atunci dak tzi prieten ii zici frumos...Wink...gaseshti u o solutzie Wink

crezi ca nu i-am zis evo ? .....dar ce sa i ceri 16 17 ani ......
ups...si io am ban Sad Sad am eu grija de el Wink
bofanel nu ma enerva...nu am dat nici un ban tie....uitate in banlist....visezi?
de ce se joaca altii pe ip-ul vostru , ca nu inteleg ?
nu nu se joaca altzii...ce cred eu...ei au pus totzi 3 bani...si au net comun routeru le imparte netu...dar ip-ul este identic pt totzi 3, cel de la provider...si de aia...knd ai retzea ip-ul fiecarui calculator este dat de router...da knd se primeshte ban se primeshte pt ip-ul de la provider ip-ul real si eu de expl...la cele 2 calculatoare am ip identic... Smile
sa va explic .......deci nu am pus bani toti pt net ........avem acelasi tip de net fibra optica .......avem fiecare abonamentu lui .....adresa ip MAC address le avem asa : io 89.36.22.54 manutza 89.36.22.32 si DRAGOMIR 89.36.22.-- nu le stiu ultimele ..... dar cand dai amx_ip arata alt ip .....e identic la toti .....
playa Wrote:bofanel nu ma enerva...nu am dat nici un ban tie....uitate in banlist....visezi?

playa nu intelegi ca nu mi-ai dat ban mie nici lu manutza,,,,i-ai dat lu dragomir dar luam toti cand ia unu ban Sad Sad ....imi pare rau ca e asa ......
playa Wrote:bofanel nu ma enerva...nu am dat nici un ban tie....uitate in banlist....visezi?

na ca poate te enervez playa .....si nu imi zice mie ca visez da ? mersi


Connection accepted by 89.41.215.21:27015
* Privileges set
BUILD 2738 SERVER (0 CRC)
Server # 11
[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] You are Banned from this server by admin JaMMiN
[AMXBANS] You are permanently banned.
[AMXBANS] Banned nick : DRAGOMIR
[AMXBANS] Reason : ' wall '
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBANS] Your SteamID : ' '
[AMXBANS] Your IP : ' 89.38.70.200 '
[AMXBANS] ===============================================
Kicked : You are BANNED. Check
si de ce a luat ban dragomir ? de ce nu va rezolvati intai problemele si apoi reveniti cu solutia !
as zice steam mrs dragomir si ceilalti , la fel reinstall windows si format partitii - este singura solutie !
Pages: 1 2 3