Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bofanel unban
#16
o intrebare simpla , cine este Carmen?
#17
dj Wrote:o intrebare simpla , cine este Carmen?


ce carmen >??? ... nu am ce face dj nu, are acelasi ip ca mine si toti care au netu asta ......nush ce e de facut
#18
dragomir cod...mai exact wall....amx_ban 0 dragomir wall...adio....sry eu nu scot banul de la codati....singurul care trece peste banul meu este dj si mihai....daca te intelegi cu ei...problema voastra....eu am dat ban la un wall clar
#19
il astept pe dragomir pe forum !
#20
dragomir nu cred k va ajunge vreodata pe server...deoarece e ff bot nu stie nimik de forumuri .. server .. etc :-< dar dak ne veti scoate banul de pe acest ip incerc k acest dragomir sa nu mai joace pe server .. ms Smile
sunterm 2 admini cu acest ip..
#21
e de neconceputWink, sa banati 2 admini pt un player.cautati alta modalitate, slay la inceput de runda, ceva simplu care sa il determine sa numai intre.scoateti din functiune 2 admini buni, pt un jucator neinsemnabil.numai voi stiti ce veti face.succes
#22
mai.. execurile is mana cereasca.
#23
mai taci mah cu ceru tau...k ii dau azi de 2 ore la unu cu 79.117 de mi so facut greatza...tu si execurile tale...k ii dau pa m_ si la binduri si la draq de nici de jucat nam tp
#24
PyR(o) Wrote:mai taci mah cu ceru tau...k ii dau azi de 2 ore la unu cu 79.117 de mi so facut greatza...tu si execurile tale...k ii dau pa m_ si la binduri si la draq de nici de jucat nam tp


daca esti destept afli si alte comenzi, nu numai cu m_ .alea is 2 comenzi mari si late care isi fac treaba excelent.
instaleaza non steam si ia consola de la cap la coada.si afli comenzi faine.
#25
tocmaiSmile)>>..nu pricepi...execurile schimba tot ce ii in config...no...knd iei exec dak nu sti cum sal scotzi...dai COPY PASTE config nou...mai mult de 5 sec nutzi ia cu tot 10 sec back pe server...echivalent cu un amx_quit...numa k ii mai putzin de scris :|
#26
nu va mai strufocatzi atata..oriqm vor fi bannate toate clasele de ip mari si imbibate cu codatzi...si cei care vor sa ramana pe server...sa ishi faca rost de ip fix...
<!-- m --><a class="postlink" href="http://whatismyipaddress.com/staticpages/index.php/how-do-I-change-my-ip-address">http://whatismyipaddress.com/staticpage ... ip-address</a><!-- m --> uite aici un ajutor...lam probat personal si mi-a schimbat total cap coada ip-ul de la provider Wink...try it Wink
#27
facem o intelegere , daca o singura data il mai vedeti pe dragomir pe server ! , nu veti mai putea intra si ma refer la ip -ul vostru si numele Dragomir !

ip 89.38.70.200
nume : Dragomir !
folositi toate exec-urile si comenzile posibile !
#28
mergeti la el acasa si =i scoate-ti cs-ul din calk il virusati , faceti ce vreti voi !
numai sa nu il mai vad pe server , ca altfel ma supar !
#29
datzii foc la casa facetii ceva k se supara dj Smile))
#30
dmx iara tzia revenit obiceiu pr0st de 'bagate in seama'


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)