Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
atom1k
#16
Ok, e curat, lasam cearta da-o in slbz ca nu suntem copii.
#17
in seara asta nu am chef dar maine o sa fac un video cu wall sa vezi cum sta treaba..
#18
Nu vreau sa ma bag in cearta, am vazutl demo-ul ,si pot spune ca:

1. are acelasi traseu
2. sunt cateva faze in care iti dau de gandit, in rest nimic dubios, faza pe mid a mers spre poarta s-a oprit si a mers spre x2 unde erau 2 sau 3 oameni.NU vad de ce s-ar fi oprit, iar tot pe mid era unu cu awp pe walk si l-a asteptat putin.



sper sa se ia o hotarare cu privire la acest jucator!


ps: ar trebui sa mai iesim la o bere sa ne cunoastem si noi ,ciocoii vechi cu aia noi Big GrinBig Grin
#19
m-am uitat si eu pe demo de curiozitate. Concluziile sunt ca nu joaca nici la sunet, sau nu stie sa joace cu sunet, si nici la radar. Jucator sub mediocru care pe d2 cand e tero se bate cel mai mult pe mid. Din logica jocului sau cred ca are peste 25 de ani, dar abia s-a apucat de cs. Isi da seama de unele chestii, dar nu ii ies. Daca ar avea wall sa zicem are wall din ala de il activezi si il dezactivezi pentru ca sunt foarte multe faze in care wallul l-ar fi ajutat extrem de mult.
#20
Am cautat un wall cateva ore dar nu am gasit niciunul sa mearga(se vedea mai clar wall-ul) dar hai sa explicam cateva faze!


Primul clip, trage in om si se retrage dupa cutie dar cand fuge dupa el nu se uita in dreapta cutii stie exact ca a iesit pe porti


Al doilea clip sunt doua faze!
1. Merge cu lama spre varianta dar stai ca vede pe cineva... merge cu tinta pe el prin perete si sare direct cu tinta pe el.. hmm e bun
2. Iese mid il vede pe ala pe cutii.. dar oare il vede.. daca da dc nu trage? oare se gandeste ca e dupa zid?


Al treilea clip
Merge frumos mid cu tinta direct pe om iese poarta si ce face? nu se mai uita mid unde era initial se uita direct stanga..
Asteapta omul vrea sa iasa pe el dar se razgandeste... ia ak de jos si ce dracu face.. trage inainte sa apara omul?


Al patrulea clip
Se chinuie putin la cutii dar stie exact unde e ultimul jucator ramas !
#21
wall clar, sklember are dreptate
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#22
Jammin, nu si daca vrea sa ascunda faptul ca are wall. Multi joaca cu wall si mai mult se chinuie sa ascunda decat sa se dea pe fata, iar asta putini admini pot observa. Eu zic ca nu are wall pana la urma urmei si scoteti-i banu ca s-a ajuns la lucruri de bun simt.
#23
Faza cu gaura din al doilea video imi da de gandit. Acolo s-a comporat fix ca unul cu wall. Se pare ca avea impresia ca e dupa zid si se vede cum isi pune un pic tinta pe marginea gaurii in speranta ca ala ar iesi gaura, dar il vede ca pleaca si renunta, desi el nu era dupa zid. Ciudata faza!
#24
XTU a comentat la toate videoclipurile pe youtube pt ca nu poate sa intre pe forum, nu stiu de ce!
#25
mentionez ca astea sunt doar primele 4 faze din tot demoul care l-am facut! mai pot posta vrio 10.. dar nu are rost in al 2lea clip e wall clar (cel din fata lui care trage nu are nici o treaba nu a tras in ala nici nu cred ca la vazut pentru ca a mers mai departe!)
#26
data viitoare poze si daca nu da pozele ban si gata!
#27
de la demo vreti poze si de la poze se cerea demo...si tot asa. e wall clar ala
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#28
wall zic si eu... m-am mai uitat inca o data la demo + explicatiile de la skl... cred ca e suficient zic eu..
#29
wall !!
#30
skl cauta si baga wall si atunci se va vedea clar
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)