CS.U-S.RO

Full Version: atom1k
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
- numele adminului : atom1k
- nickul tau cu care ai jucat pe server in acel moment : dream, dar postez in numele unui prieten, care are pe server nickul : XTU
- ce comanda a fost aplicata asupra ta sau cu ce a gresit adminul fata de tine : destroy fara motiv sau demo si nesimitire
- ip-ul lui XTU : 79.112.21.124
- ce sanctiune propuneti pt acest admin dak este gasit vinovat: remove admin, si realocat in locul meu ca am primit downgrade pentru nejucat timp de 3 luni, dar acum intru zilnic ( am fost plecat din tara )

- dovezi [poze; demo; copy-paste consola] fara acestea reclamatia va fi stearsa

Am dat delete la textul care implica jocul, ca sa se inteleaga mai bine, daca e nevoie dau copy/paste la tot.

Game Destroyed has left the game
[Game Destroyer] ADMIN atom1k has destroyed game on player XTU
* XTU changed name to Game Destroyed
'Game Destroyed' got banned permanent.
Reason: 'Game Destroyer'
Admin: CS.U-S.RO [forum.u-s.ro]
*DEAD* dream : de ce?

*DEAD* nati : de ce chiar

*DEAD* atom1k : de smecher

dream : ``

*DEAD* dream : @ cum adica?

atom1k : ala toata viata lui n-a stiut cs

atom1k : iar acu se uita prin zid

dream : ba e prieten cu mine, nu are wall

dream : jucam zilnic

atom1k : unde e cu tine?

dream : pare rau, da tre sa-ti dau report

atom1k : go ahead

*DEAD* nati : atom1k

*DEAD* nati : ai fost slab putin

*DEAD* nati : Smile

*DEAD* nati : asa fara nimic ii dai

nati : tre sa recunosti

atom1k : astept reportu

Sunt constient de regula "NOTE: NU faceti reclamatii in locul altor playeri [vor fi sterse]", dar am zis ca e mai rapid asa, pana isi face el cont.
1.cred ca ar trebui ca prietenul tau sa faca reclamatia
2.nu te auto-propune ca admin.daca meriti probabil vei primi


sa vedem ce are de zis atomik in legatura cu asta.nu are nici poze nici demo.iar se tine de prostii
Zici ca intri zilnic Bogdane? Atunci eu iti dau admin, si cu atomik mai vedem!
Mna, cu atomik faci ce vrei. da scoate-i banu la om ca nu o facut nimic. Ne vedem in joc Heart
Nu m-am inselat niciodata in privinta vreunui jucator Smile daca m-am inselat, atunci downgrade, vreau sa se respecte regulile serverului. Am sa ma conformez oricarei decizii luate de staff.
Jammin, da-i admin omului daca asa consideri si scoate-mi-l mie Smile Dream, sa ai incredere in cineva atunci cand joaca de langa tine, nu ca e tovaras cu tine (iti spun din propria experienta).
Demo este ?
pentru dream si compania...

am vazut reclamatia acum 2-3zile dar nu am bagat-o in seama si azi m-am uitat inca odata si vad numele XTU care imi parea cunoscut si cand dau un search in cstrike gasesc un demo(de fapt era o tentativa era doar o runda ca iesise...) astazi il vad pe server si am intrat special sa fac acest demo Smile


http://fisierulmeu.ro/33Z6KSHJIJ8S/xtuu-rar.html
p.s The file you attached is too large. The maximum size for that type of file is 3072 kilobytes.
Nu tbuia sa te complici ca e amicul lui JAMMMMIN! Smile) tine-ti frate serverul si scoate-mi accesul ca m-ai lasat rece la faza aia.
atom1k, gigi, stai calm, aici nu e cu neamuri(neamurile is de 2 feluri: fute-neam oleak si neam-fute oleak), asha ca incearca sa nu fii neam cu mine ca ma pis imediat in prietenia noastra. ori cu noi, si incerci sa te controlezi, ori fara noi(acuma fa tu o analiza si vezi tu ce faci mai departe).
- in legatura cu dream, acum ceva vreme am avut 2 reclamatii impotriva XTU, daca mai intrebam intre admini vei vedea ca mai sunt cel putin altii 3 aare sa zica ca ceva nu este in regula, deci zic sa fii un pic mai atent, eu nu zic ca XTU are cod(nu am vazut inca nici un demo concludent pana acum), dar am vazut de-a lungul timpului inclusiv admini codati.
(04-08-2013, 07:10 PM)gh0st Wrote: [ -> ]nu am vazut inca nici un demo concludent pana acum

nici cel postat de mine ?
1.Nu faceam referire la tine ghost, esti de nota 10(nu bag in seama ce ai spus mai sus) dar jammin cand a intrat pe server si a inceput cu amenintari si tot felu de prostii ca dream e mare si tare.. tu crezi ca-l banam degeaba pe ala? Uita-te cate banuri am eu date(si cate sunt date aiurea din alea), iar acum l-a banat si sklember... eu m-am retras cand am vazut cum stau treburile si tu ma iei cu neamurile.
2. Nu e nevoie s-o dai in jigniri pretenash, calmeaza-te ca nu s-a pisat nimeni pe tine, mesajul era pt jammin la felul cum mi-a vbit.
Nu fi cocos atomik ca nu te certi cu pustanii. Dream e un vechi jucator pe server, pot sa zic foarte vechi, si ti-am zis clar ca dream e prieten cu gh0st si mihai, prin asta am trasat niste calitati. Pt ca gh0st si mihai sunt oameni seriosi, si din ce stiu eu si dream e foarte serios. Eu nu bag mana in foc pentru nimeni, dar daca dream zice ca XTU nu are cod si ca e amic cu el tu pe cine vrei sa cred? Un om care pt mine a fost mereu un om serios si nu m-a dezamagit niciodata prin comportamentul sau, sau unul ca tine care poti sa ai 12 ani sau poti sa ai 45, dar te comporti primitiv. Nu te cunosc, nu m-am atins de tine pentru ca stiu ca te stie gh0st, dar asta nu inseamna ca te urci in capul meu. Nu ti-am cerut nici sa ma respecti, adica sa imi spui Domnul JaMMiN, dar asta nu inseamna ca trebuie sa ma insulti sau sa ma pui in situatii stanjenitoare. Eu nu pot sa iti spun decat sa fii sanatos si tine-o tot asa ca e bine pt tine!
Vorba ta, am 12 ani de stau sa ma cert aici. Inainte de a inchide topicul ar fi tbuit sa-ti dai seama ca nu am avut nimic de reprosat impotriva lui dream, am spus doar ca nu sta cu el in camera sa vada cum joaca Smile gandeste putin ca nu esti planta.
(04-08-2013, 07:10 PM)gh0st Wrote: [ -> ]- in legatura cu dream, acum ceva vreme am avut 2 reclamatii impotriva XTU, daca mai intrebam intre admini vei vedea ca mai sunt cel putin altii 3 aare sa zica ca ceva nu este in regula, deci zic sa fii un pic mai atent, eu nu zic ca XTU are cod(nu am vazut inca nici un demo concludent pana acum), dar am vazut de-a lungul timpului inclusiv admini codati.

Total deacord. Ideea de baza era, ca in cazul in care ar avea coduri, record demo > destroy > show demo > case closed. Oricum ar fi, tot e nevoie de o dovada pentru reclamatiile alea.

Eu m-am uitat pe demoul lui Skemblar si foarte obiectiv spun ca nu am vazut nimic.
Pages: 1 2 3