Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ultima intalnire intre adminii u-s
#1
aceasta este o parte din echipa u-s

[Image: DSC07964.jpg]
#2
SUPER:X
dj(copilu),ivo,danutzz,spooky,ikks,sklembar,playa,tutun(cred),laurentzii,Mihai

eu sunt :*:*:*:*:*
#3
nop, in ordine de la stanga la dreapta: ivo[cu copilul], dj, danutz, spooky, ikks, djbobo, playa, tutun, laurentzii, mihai.
#4
H@H@HH@
sunt unii care credeam ca sunt mai maturi Big Grin gen DjBOBO si TuTuN Big Grin

asa par pe server.. zici ca au 18-20 ani Smile)
#5
da unde il vezi tu pe tutun si eu nu ?
#6
Stima Sunteti cei mai TARI

dar unde sunt restul?? bogdanel, darklan, sido,jsT- etc:|
#7
o sa apar si eu intr-o poza cu voi...da la vara dupa bac si admiteri Big GrinBig Grin
oriqm tata lor poza
fain k vati intalnit
#8
au mai fost la intalnire si v3nom, sido si joker [+un prieten de-al lui sido] dar ei s-au grabit sa o intinda, iata si o poza cu joker, prietenul lui sido si sido....pacat ca venom era in dreapta lui joker si in stanga mea si nu a iesit in poza

[Image: DSC07958.jpg]

dupa cum se observa aici eram in alta "crashma" Big Grin...am fost in 2 locuri Big Grin
#9
darkclan nu a mai putut ajunge ca intervenise ceva, bogdanel#but cred ca rupea cu somnul ca a fost critza cu o seara inainte, iar jst- nush nu si-a facut aparitia (cred ca don cauza ca e dator la mine cu 2 shaorma si 2 beri :lol: glumesc)
#10
Ma bucur ca am reusit sa ne intalnim si imi pare rau ca nam ajuns si in Class...am sa ma revansez
#11
poate data vitoare o sa fim mai multi , asa da comunitate unita
#12
super fain ,... imi place si tot timpul sa fim uniti pt ca e un lucru unic in viata , tot ceea ce facem si un joc de counter nu inseamna doar sa apasam un click ci sa ne cunoastem , sa cunoastem oameni noi !
#13
Mai mult decat corect.
#14
pacat ca nu is si eu din iasi ca va insoteam si eu

poza de nota 10 Wink
#15
Sad chiar imi pare rau ca nu am putut sa ajung si eu...sincer sa fiu ard de nervi :oops: Big Grin dar o sa mai fie ocazii Smile asteptam gratarul lui bogdanel :lol: :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)