Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ultima intalnire intre adminii u-s
#16
Doamne ce ciuda imi e ce nu as da sa fi fost si eu acolo :-< mai schimbam kteva vorbe cu voi Sad
#17
sper k pana la vara sa fac rost de un ak47 sau un colt...sa ne intalnim toti...chematii pe toti Smile)Smile)Smile)
va promit k la vara vin...si dak sunteti careva pe traseul deva - iasi si vreti sa veniti...va iau de pe drum cu mare placereBig Grin
#18
poze mai sunt...si uite inca cateva sa se inteleaga mai bine cam ce a fost 8)

[Image: DSC07967.jpg]

[Image: DSC07968.jpg]

[Image: DSC07969.jpg]

[Image: DSC07974.jpg]

[Image: DSC07976.jpg]

[Image: DSC07981.jpg]

masa a fost din partea lui dj (ca sa nu zic bautura Tongue )
#19
imi pare rau ca nu am ajuns.. dar dupa cum a zis Playa ... am avut ceva batai de cap cu bautura la o cumatrie... dar de acum sunt liber si pot sa vin oricand Big Grin Bafta !! :mrgreen: :mrgreen:

#20
EvolvE^ Wrote:sper k pana la vara sa fac rost de un ak47 sau un colt...sa ne intalnim toti...chematii pe toti Smile)Smile)Smile)
va promit k la vara vin...si dak sunteti careva pe traseul deva - iasi si vreti sa veniti...va iau de pe drum cu mare placereBig Grin
Tg Jiu ai pe traseu? ....:X:X si io vin mai mult ca sigur la vara dak vine si evo .....evo nu e pb numai sa mergem ca mergem si cu masina mea numai sa fim si noi 2 3 acolo ....ca singur Sad ......abea astept ...


care sunteti prin poze ? ....in afara de danutz si playa ca pe ei i stiu .....baietii ceilalti tot de pe u-s sunt ?
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#21
vai ce fatza aveam....da sa ma vedeti acuma......ca nici la scoala nu mam dus....mam culcat imbracat =))).... :oops:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#22
=)) a fost super , dj sa-ti traiasca fata :*
#23
Nu's fotogenic :oops:

Dar a fost soooper tareee Big Grin
#24
djbobo si cu danutzz sau facut praf dracii
#25
Smile))) tutun cati ani ai?SmileBig Grin
#26
playa Wrote:djbobo si cu danutzz sau facut praf dracii

gata nu mai beau..... :roll:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#27
BAA LUME ....CARE SUNTETI PRIN POZE ?
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#28
am 18 , dar playa cum e mare ma ingramadit Smile) , glumesc
#29
scrie la inceput care si cum e in poze.

eu sunt in portocaliu. in stanga mea dj bobo si in dreapta danutzz.
#30
imi place motto-ul tau , oricand iti poti lua adminul inapoi !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)