CS.U-S.RO

Full Version: Ultima intalnire intre adminii u-s
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
aceasta este o parte din echipa u-s

[Image: DSC07964.jpg]
SUPER:X
dj(copilu),ivo,danutzz,spooky,ikks,sklembar,playa,tutun(cred),laurentzii,Mihai

eu sunt :*:*:*:*:*
nop, in ordine de la stanga la dreapta: ivo[cu copilul], dj, danutz, spooky, ikks, djbobo, playa, tutun, laurentzii, mihai.
H@H@HH@
sunt unii care credeam ca sunt mai maturi Big Grin gen DjBOBO si TuTuN Big Grin

asa par pe server.. zici ca au 18-20 ani Smile)
da unde il vezi tu pe tutun si eu nu ?
Stima Sunteti cei mai TARI

dar unde sunt restul?? bogdanel, darklan, sido,jsT- etc:|
o sa apar si eu intr-o poza cu voi...da la vara dupa bac si admiteri Big GrinBig Grin
oriqm tata lor poza
fain k vati intalnit
au mai fost la intalnire si v3nom, sido si joker [+un prieten de-al lui sido] dar ei s-au grabit sa o intinda, iata si o poza cu joker, prietenul lui sido si sido....pacat ca venom era in dreapta lui joker si in stanga mea si nu a iesit in poza

[Image: DSC07958.jpg]

dupa cum se observa aici eram in alta "crashma" Big Grin...am fost in 2 locuri Big Grin
darkclan nu a mai putut ajunge ca intervenise ceva, bogdanel#but cred ca rupea cu somnul ca a fost critza cu o seara inainte, iar jst- nush nu si-a facut aparitia (cred ca don cauza ca e dator la mine cu 2 shaorma si 2 beri :lol: glumesc)

Guest

Ma bucur ca am reusit sa ne intalnim si imi pare rau ca nam ajuns si in Class...am sa ma revansez
poate data vitoare o sa fim mai multi , asa da comunitate unita
super fain ,... imi place si tot timpul sa fim uniti pt ca e un lucru unic in viata , tot ceea ce facem si un joc de counter nu inseamna doar sa apasam un click ci sa ne cunoastem , sa cunoastem oameni noi !

Guest

Mai mult decat corect.
pacat ca nu is si eu din iasi ca va insoteam si eu

poza de nota 10 Wink
Sad chiar imi pare rau ca nu am putut sa ajung si eu...sincer sa fiu ard de nervi :oops: Big Grin dar o sa mai fie ocazii Smile asteptam gratarul lui bogdanel :lol: :lol:
Pages: 1 2 3