Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Topic pentru probleme server !
#31
la 9:18 - 9:19 era snow full azi dimineata, scmb d2 si se blocheaza si baga 3x3, => serv gol ... plm
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#32
la fel eu ieri, intru sv ful pe snow, bineinteles ca nici un admin(ati reusit sa-i alungati pe toti), schimb in dust2, pica serverul.
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#33
ghost sa speram ca se va remedia problema cu picatul serverului... cat si cu remove-ul adminilor ca vorba aia.. luna asta a fost cea mai "neagra" perioada de cand cand joc pe us... pe sistem turbo cum s ar zice Smile)
Reply
#34
gh0st, nu a plecat nimeni, lipsa adminilor e aceeasi si din boost-urile anterioare, putini admini avem sa joace zilnic 3-4 ore continuu sau mai mult, ca adutul si wild . adminii suspendati inca joaca la fel de mult. Adminii ar trebuii sa intre in vorba cu alti jucatorii care sunt mai bunicei si sa-i intrebe daca vor admin pe cs.u-s.ro si ne inmultim activitatea de supraveghere. Eu asa am procedat cu 2 dintre actualii admini.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#35
Dupa cum ati vazut probabil. Serverul cam pisca. Pingul putin cam mare. Intreb... HLTV-ul nu e de vina cat de cat? n-ar mai scadea din ping daca ar disparea? Propunerea alternativa ar fi introducerea unei comenzi care se numeste demo( amx_demo) care face demo in pc-ul jucatorului in cauza. Nu exista coduri care sa bata pluginul asta. Totodata spun sa mai scoatem din scrisurilea alea ca-s multe si enervante si din sunete. Poate reusim sa facem ceva mai acceptabil. Foarte multi jucatori se plang ca serverul nu merge la capacitati maxime. Astept pareri si critici!
Reply
#36
sustin ideea lui paranoic ! Serverul are momente cand merge super bine dar si invers...Iar comanda amx_demo este la fel ca hltv-u dar oricum daca chiar suspectezi pe cineva si stai geana pe el este amx_ss care iar nu prea da gres...
Reply
#37
HLTV ruleaza pe acelasi server, problema e pluginul de pe server care face pe domnu HLTV sa inregistreze automat, am spus ca o sa fac (si am sa-mi fac) timp sa rezolv problema in viitorul apropiat...
Reply
#38
mersi
Reply
#39
sunetele alea cu monster plii, si mai sunt cateva ar fi fenomenal sale scoatem, voi sunteti buni nu jucati cu sunet, eu joc cu sunet si numa bine cand auzi pe unu dupa un perete si vrei sa-i dai.. numa auzi monsterkill si pla mai stii daca a plecat sau nu..., in legatura cu scrisurile, daca rezolvam problema cu pluginul de reclame pe pereti o sa scoatem toate scrisurile... deocamdata eu cel putin, incerc sa modific kkt ala de plugin pt reclame..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#40
Salut, am scos sunetele si mesajele ce incarcau ecranul. Daca cumva reapar sau sa reintroduc unele dintre ele va rog sa anuntati printr-un PM.
Have fun!
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#41
AngryAngryAngryAngry LAG AngryAngryAngryAngry


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply
#42
dai de pica serveru
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)