Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sugestie
#46
Nu am organizat 2 campionate in trecut si ai avut cu cine? Am terminat vreunu? Vorbeai cu ei de 3 zile ca la ora 6 meci si la ora meciului nu se prezentau sau la unu ii pica netu , ziceam clar sa vorbeasca doar pe sayteam , ei dupa 2 runde se injurau pe say , unul se oftica ca e condus si iesea , ceilalalti din echipa ziceau sa aman meciul ca ii picat netu la altu , ceilalti nu acceptau sa rejoace si tot rahaturi dinastea , ca sa nu mai zic de scandalurile pe forum ca team x a jucat cu alt jucator care nu era in team la ei , care era codat si etc etc . Daca era sa aplic regulamentul de la inceput , cam toate scorurile erau 30-0 la "masa verde" ... Ma bufneste rasul numai cand ma gandesc ca o sa se inscrie si aia din clanul [OLD] ..
#47
raman la parerea mea cea de 2v2 sau 3v3 macar sa incercam.nu o sa fie atat tamtam ca la 5v5 pana se strang toti la unu ii cade netu si altele.si ideea de 4 echipe mi se pare foarte buna pt ca daca facem cu mai multe echipe sunt sanse mari sa nu iasa nimic.si 4 echipe dar cu oameni seriosi putini si buni nu zice toata lumea vin si eu vin si eu si cand sa se prezinte stai ca am avut seviciu si altele
#48
si sa se termine repede team 1 vs team 3 apoi team 2 vs team 4 si finala nu ca jucam un meci luna asta inca unu luna viitoare si finala anul viitor
#49
Am sarit de la o sugestie la alta. Oricum, ar trebui incercat, desi campionatul precedent nu s-a terminat.
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#50
Daca vreti sa participati la un lan (pentru cei din Iasi) o sa facem peste 2-3 saptamani (3,10 sau 17 Decembrie) cel mai probabil in Stnet. Daca vreti sa veniti... o sa va tin la curent cu info.
Lumea vorbeşte,da' lumea plăteşte,că tot ce faci se-ntoarce şi te urmăreşte şmechereşte.
#51
nDy Wrote:Daca vreti sa participati la un lan (pentru cei din Iasi) o sa facem peste 2-3 saptamani (3,10 sau 17 Decembrie) cel mai probabil in Stnet. Daca vreti sa veniti... o sa va tin la curent cu info.

da , eu stau langa star net , asa ca imi este aproape !
#52
ar fi fain sa facem un full in voodoo sau starnet Smile
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)