Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sugestie
#16
nu stiu.. as fi curios. Eu unul sunt atras de jocurile care se asociaza cat mai mult cu realitatea. E o conceptie noua, de altfel, un joc care se apropie cat mai mult de realitate, e cu siguranta o atractie. E noapte? nu-i nimic, avem nigh vision in joc, avem lanterne. Smile Eu as fi pro, macar pentru o perioada de test. Nu stiu restul, mi-am zis parerea si am venit cu ideea. De implementat sigur, decideti.
#17
pro si eu dak tre sa ne dam cu parerea Wink))
noth!ng Heart u-s
#18
asa te vreau, dar tu ti-ai dat cu parerea mai sus. Oricum, bine ca esti activa la capitolul counter-strike server+forum! Esti de apreciat.
#19
Plug-in'u ala cu zapada caciulite face lag, o ninsoare asa ar fi mai chill, si niste harti de_nuke_iarna d2_christma

SI inca cateva Big Grin parerea mea!
#20
De acord cu wakk sa ie mai des din decembrie pana pe 1 ianuarie cam asa mapele d2 aia cu cadouri s ate bagi in ele :> si cu brazi si nuke iarna ar fi rumos de tot.
Sustin Sugestia Big Grin
#21
poate sa fie si cu fudtite Big Grin !!
Pro.
Adminul "ASA" pentru cei care nu ma cunosc !!!!

http://myconsult.info/

http://anu.ro/
#22
nu ma refer la caciul la cadouri, la mos craciuni si brazi.. singurul lucru care mi-ar placea e sa ninga in joc, in rest nimic.. si faza cu ora din realitate, transpusa in joc
#23
Anarchy Wrote:nu ma refer la caciul la cadouri, la mos craciuni si brazi.. singurul lucru care mi-ar placea e sa ninga in joc, in rest nimic.. si faza cu ora din realitate, transpusa in joc
da..doar atat sa nu complicam si sa fie lag prea mare
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#24
Ar fi rumos cu ora .. Big Grin dar sa fie asa inserat si dupa noapte bezna Big Grin foarte tare .. sper sa se realizeze .
#25
as vrea realy time , macar 2-3 zile
#26
Daylight Weather Events amxx rar

Continutul nu e verificat, doar preluat si dat mai departe aici.
#27
pentru cei care au lag pe de_nuke_iarna sau cum se numeste , ca am uitat de ea . cl_weather 0 . ca sa ninga cl_weather 1 .. Big Grin .. oricum si eu sunt pro , nu prea multe lucruri .. doar asa o ninsoare chestii trestii .. fara caciulite , fustite, mos craciun, brazi..
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
#28
Eu sunt pentru( daca imi dati un ilic Big Grin)
#29
Se pune in aplicatie macar realy time aia ? Macar asa de incercare Big Grinsa vedem cum e.
#30
votez DA pentru time si ninsoareBig Grin


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)