Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sugestie
#1
pentru o conectare mai buna, s-ar putea scoate sunetele. In locul lor, ma gandeam daca tot vine iarna, exista un plugin prin care poti face sa ninga pe harta.. mi s-ar parea ok in spiritul sarbatorilor. Asta daca nu stai mult la down. precum la sunete. Lasati parerea. Adica eu as prefera "sa ninga" decat sa aud 2 sunete.


Sau ceva de genul. PS. Astept prima ninsoare de ceva vreme.

Daylight and Weather Events



• Author : *****


• Version : 0.1b



• Description RO : Cu acest plugin adaugi multe evenimente la server :
Poti incepe o furtuna, o ploaie , faci sa ninga si multe altelea. Ai
timp pe ani, luni,zile la care in functie de anotimp se schimba
temperatura, iarna se ilumineaza dimineata mai greu vara mai repede,
cand e ora 02:00 AM de ex e noapte pe server ; multe alte efecte . Doar
incecati-l.
Modulul ENGINE trebuie activat!

• ADMIN Commands:

Cod:
- amx_monthup" "monthup"


- amx_yearup" "yearup"


- amx_hourup" "hourup"


- amx_dayup" "dayup"


- amx_record_time" "write_time"


- amx_snow" """


- amx_rain" ""


- amx_megarain" ""


- amx_megastorm" "


- amx_setlight" " 0 ( Dark ) to 26 ( ExtraLight )")





• Cvars:

Cod:
sv_daylightchange (default =1)


sv_minutelength (default= 60)


sv_allowweather (default =1)
#2
Cred ca a fost asa ceva acuma 2-3 ani daca nu ma insel. Ningea si toti jucatorii aveau caciuli dealea de mos craciun Smile) . Ar fi interesant , dar sa nu faca lag sau sa dea erori la server ca alte pluginuri.
#3
asta cu caciulitele de mos craciun a fost acum 3 ani si erau suparati baietii k ratau hs urile Smile))) k dadeau in motzu de la caciulitza Smile))

dar ar fi frumos pe perioada sarbatorilor sa se puna iar...dak se poate sa se puna si fustitze pt fete Smile)))))))
noth!ng Heart u-s
#4
nu ma refer la caciulite.. doar sa ninga. Iar pe langa asta mai e si faza de mai sus din descriere.. e ora 2 in realitate e 2 si pe server.. ar fi mai misto. Jocurile actuale deja au introdus ideea asta. Si eu zic ca ar fi interesant.
#5
Anarchy Wrote:nu ma refer la caciulite.. doar sa ninga. Iar pe langa asta mai e si faza de mai sus din descriere.. e ora 2 in realitate e 2 si pe server.. ar fi mai misto. Jocurile actuale deja au introdus ideea asta. Si eu zic ca ar fi interesant.


am prins ideea e foarte tare...da eu tot vreau fustitze la fetitze Smile))))
noth!ng Heart u-s
#6
imi place cum suna, dar fara caciulite, vremea ca vremea dar pana la caciula :lol:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#7
daca nu se poate un plugin doar cu fustite pentru tine amis, lasa ca ai sa porti la vara, sau la intrunire :lol:
#8
Imi place ideea cu timpul si anotimpurile Big Grin
#9
da
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#10
ar fi faina treaba cu vremea, doar daca nu face lag.
#11
Dutzuu Wrote:ar fi faina treaba cu vremea, doar daca nu face lag.
si sa nu fie prea frig
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#12
Daylight Weather Events amxx rar
#13
a fost perioada aia cu caciulite...si venise Pastele si noi tot purtam caciulite
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#14
danutzZ Wrote:a fost perioada aia cu caciulite...si venise Pastele si noi tot purtam caciulite


Eram pe stilul vechi Smile)))


Votez DA !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#15
Anarchy Wrote:nu ma refer la caciulite.. doar sa ninga. Iar pe langa asta mai e si faza de mai sus din descriere.. e ora 2 in realitate e 2 si pe server.. ar fi mai misto. Jocurile actuale deja au introdus ideea asta. Si eu zic ca ar fi interesant.
este plugin pentru "realy time", dar nu cred ca vrei sa joci de la 7 seara la 7 dimineata numai noaptea.
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)