Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reclamatie admin Darkclan#BuT
#31

eo zic sa facem altfel..Smile ..il luam frumusel pe dark..si pe X..[ prieteni imi sunt aman2..] ii ducem intr-o sala..si vedem rezultatu`..Big Grin cnv de acord ?

#32
PickChU Wrote:
eo zic sa facem altfel..Smile ..il luam frumusel pe dark..si pe X..[ prieteni imi sunt aman2..] ii ducem intr-o sala..si vedem rezultatu`..Big Grin cnv de acord ?


Vlad, crezi ca altceva mai bun nu am de facut, decat sa umblu prin sali de net ? Ce sa imi demonstreze ? Ce rezultat sa vad ? Aici e vorba ca am stat 3 admini pe el si am ajuns la concluzia ca are no recoil / silent aim !! CARE PARTE NU O INTELEGETI : " EL RECUL LA ARMA NU AVEA + GLOANTELE I SE DUCEAU TOATE IN ACELASI LOC " Nu inteleg ce atata tamtam. Mai erau acum 1 an 2 playeri (Zuluda si Marutzu) asemanatori lui xQz, care sustineau ca joaca curat. Si tot au cazut in plasa ! Pentru ce atata vorbaraie ? Daca cuvantul a 3 admini nu este de ajuns, asta este Smile Daca Dj sau Catalin sunt de acord ca xQz sa joace in continuare, eu nu am nimic impotriva, ca nu e serverul lu' mama. Rog inchiderea acestui topic, caci nu ii mai vad rostul ! Numai bine
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#33
vreau un raspuns final







AM VOIE SAU NU PE SERVER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#34
avand in vedere ca esti si vei fi activ pe forum , ai voie pe server !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)