Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reclamatie admin Darkclan#BuT
#16
nu conteaza ca ai dat cateva capuri...conteaza cum leai dat...si daca tot iti place cs dc insisti sa joci pe srv asta??? joaca...dar intai cauta o solutie sa se rezolve problema...eu numai postez aici...salut
Nu-mi mai spune BoDU ca nu ne tragem de scrot[frate]

[Image: hagit.jpg]
#17
moderatorii nu se uita pe aici?
un warn ceva?
¡¿ɟʇʍ 'uʍop ǝpısdn ɯ,ı

[Image: 30111.gif] [Image: 1947.gif]
[Image: supernatural.gif] [Image: 2982.png]
#18

blade ia-ti control la vorbe..astia oricum nu te cred..ia si vezi-ti de cs tau si lasa-le in pace forum`ul si serveru`..eo stiu cum joci..nu-i problema mea daca te cred sau nu ..dar mai bine lasa-i in pace..Wink :*
#19
poi da vlad ii las in pace da dupa ce imi spune dak am voie sa mai joc sau nu..
#20
blade dar tu cu ce coduri ai jucat in viata asta a ta !
pe orice server , ma refer !
#21
dj nam jucam cu coduri niciodata pe nici un server mai ales pe u-s ,si mai ales k am primit slot nui chiar asa cum crede darck dar nah dak voi considerati k sunt vinovat asa fara dovezi asta e no sa mai joc si gata..
#22
facem asa !
il acuza careva pe blade de cod?
si atentie la ce raspunsuri dati !
#23
dj Wrote:facem asa !
il acuza careva pe blade de cod?
si atentie la ce raspunsuri dati !

Dj dupa cum ai observat si mai sus, eu sunt cel care l-a banat pe domnul xQz ! Deodata ce l-am banat, am avut si motive Smile
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#24
AI SLOT BLADE? SAU VREUN ACCES PE SERVER?

CE motive ai avut ca sa ii dai ban !
#25
poi am facut cerere slot nu demult si miai zis k e aprobata de nume xQz..
#26
Harta curenta era fy_snow ! Horse, fost admin din cate am observat mi-a zis "fii atent la xqz ca are ceva 100%".
Schimb de_nuke toate bune. Ai inceput cu jocul tau mirific : tragi incontinuu si tinta aia a ta nu are recul de loc, ciudat nu ?
Am stat cu Horse 4-5 runde si ne-am sfatuit . Decizia lui a fost ca ai no recoil sau ceva de genul ( tinta ta nu sare deloc si tragi grupat )
Cand te-am anuntat ca te torn ai inceput sa imi razi in nas.Ai vazut ca stau pe tine nu ai mai facut 1 frag
A intrat Sure.A vazut tot ce vb pe say_team@ si a inceput sa te urmareasca si el.Aceiasi concluzie ca si mine.
Nu ti-am facut demo, deoarece nu era necesar ! Se vedea clar si pe fata + parerea a inca 1 admin ( Sure) si un fost admin ( Horse ).
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#27
darck un sfat prietenesc si chiar k nu mai postez pana la decizia finala dak aveam cod nu ma mai strofocam asa tare deci..tu si prietenii tai nu ati vazut bn in fine nu ma mai intereseaza ..faceti ce vreti eu nam avut nimic si cu asta am incheiat discutie..





ASTEPT RASPUNS MAI AM VOIE SA JOC SA NU?????????????????????????????
#28
Pana se va rezolva XQZ mai poate juca pe server ? ..ca sa stim noi adminii..
Banii fac pamantul sa se-nvarta..
#29
alexZ Wrote:Pana se va rezolva XQZ mai poate juca pe server ? ..ca sa stim noi adminii..


ce sa se rezolve?

Daca 3 admini afirma ca respectivul a jucat cu cod atunci treburile sunt clare. Ce tot o mai lungim? E mai credibil un player decat 3 admini de pe u-s?
Prea mult tam-tam pentru nimica toata ,oricum domnisorul xqz are ip dinamic ( acu juma de ora juca pe server) , chiar daca i se interzice sa joace pe server , isi schimba numele si joaca in continuare ca si ceilalti "prieteni" ai nostri .
#30
asa e..
Banii fac pamantul sa se-nvarta..


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)