Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reclam [anu]ZuZana
#1
Se vede in poza "motivul" pentru care dragul nostru admin [anu]ZuZana mi-a dat ban. Dar intrebarea mea este unde vedeti voi injuratura? "Vai de steauta ta" nu este injuratura prietene. 1 , 2 Faci abuz de comanda ca imi dai kick pentru ca nu am omorat un adversar , DACA nu dau defuse sau nu pun bmb merit SLAY dar daca nu vreau sa omor un adversar merit KICK? Uitativa la poze si spunetimi mie unde scrie pe SITE ca [anu]ZuZana a facut regula in care nu am voie sa nu omor un adversar si sa primesc kick.



Abuzurile sunt la ordinea zilei pe servar de cei care nu is pot stapani "talentul" de admin.

[Image: Zuzu.jpg]

[Image: Zuzu2.jpg]
[Image: zuzu3.jpg]
#2
Vezi-ti de treaba ta ca | cauti numai cearta , azi am jucat pe zook fac eu scor si omu tot acuza aim si dalea ia si veizit de treaba ta . daca vedeam ca esti cuminte pe sv mai ziceam si eu ca a gresit zuzuk dar vad ca vorbesti aiurea . sal . nb
#3
Eu cred ca zuzuk n-a gresit pentru monitor, se da ban permanent!
#4
romaneste, stii???
#5
Prietene ala avea AIM si voi nu ii dadeati BAN 1 ce vrei sa zic???? 10 runde+ a jucat ala si nici 1 admin nu sa uitat pe el , am mai spus sa ii se faca si poze dar NIMIK . Deci cu ce v-am deranjat eu pe voi?

Si explica ce inseamna Monitor? EU doar am refuzat sa trag intr-un adversar , care e problema?

Si tot nu mi-a spus nimeni daca exista aceasta regula scrisa pe undeva si ce injuratura am spus eu de am luat ban Smile
#6
terminati-o pe sv cu comentariile in plus: ai anutat codatul nu mai bociferezi, ca nu da nimeni ban cand strigi tu, ci doar dupa ce se obtin dovezi...faza intamplata azi....sfat valabil si pentru amicul tau care si acuma bocifereaza pe sv sa intre Zuzana sa iti raspunda la reclamatie.
seara placuta
#7
el ma acuza pe mine de cod si atunci a anuntat cineva acuze aiurea = destroy si tu ai continuat sa acuzi
#8
Eu nu am nici o treaba cu el Smile Si daca voua va trebuie 10 runde + ca sa vedeti ca ala are aim ( se putea face 2 poze scurt si usor) si aveai si dovada Smile

Si tot nu mi-ai spus in calitate de admin unde este injuratura spusa de mine si regula in care scrie ca nu am voie sa il omor.

Ai dovada prietene? EU am zis odata ca esti codat si am tacut , Voi ati tot continuat sa spuneti ca asa e si m-ati luat la misto. Deci...
#9
noapte buna nu mai are rost sa mai vobesc ca nu intelegi nimic , tu mai acuzat pe mine de cod stii ca a zis ala acuze aiurea = destroy .paa
#10
Nu am dreptul sa te acuz ? Doar pentru ca esti admin nu am voie sa spun ca esti codat?

Si nimeni nu imi raspunde la Reclamatie ci doar schimba subiectul, GG.
#11
Angel Wrote:Eu nu am nici o treaba cu el Smile Si daca voua va trebuie 10 runde + ca sa vedeti ca ala are aim ( se putea face 2 poze scurt si usor) si aveai si dovada Smile

Si tot nu mi-ai spus in calitate de admin unde este injuratura spusa de mine si regula in care scrie ca nu am voie sa il omor.

Ai dovada prietene? EU am zis odata ca esti codat si am tacut , Voi ati tot continuat sa spuneti ca asa e si m-ati luat la misto. Deci...

Se vede perfect ca nu stiii cam nimic despre adminat, asa ca lasa-ne...
#12
ba TU NU INTELEGI CA DOAR PE MINE MAI ACUZAT ?? TREBUEI SA SCRIU CU HUGE SA VEZI ?
#13
4. Banurile se dau doar pt motive INTEMEIATE:
- injurii la adresa adminilor sau a altor jucatori (atentie la regula 11)
- folosirea de CHEAT-URI , dupa o prealabila urmarire a suspectilor (este obligatorie folosirea comenzii amx_ss)
- reclame la alte servere


Vi se pare cunoscuta??? Ce termenii am incalcat eu de aici ca sa iau ban pe motivul Injuratura.

Mi sa parut ca erai codat si am spus . CARE E PROBLEMA?
#14
Angel Wrote:Prietene ala avea AIM si voi nu ii dadeati BAN 1 ce vrei sa zic???? 10 runde+ a jucat ala si nici 1 admin nu sa uitat pe el , am mai spus sa ii se faca si poze dar NIMIK . Deci cu ce v-am deranjat eu pe voi?

Si explica ce inseamna Monitor? EU doar am refuzat sa trag intr-un adversar , care e problema?

Si tot nu mi-a spus nimeni daca exista aceasta regula scrisa pe undeva si ce injuratura am spus eu de am luat ban Smile

hmm mai "pretenas"... tu si prietenul tau ala magyar sau cum il cheama, eu am mai jucat cs pe ici pe colo, ati facut ceva ce e permis doar daca va bagati un cablu intre calculatoarele voaste pe LAN.. i-ai aratat lu pretenasu "numaru" doi "cu degetu" unde e ala < deci clar vorbeati nu neaparat erati unul langa altul > (chestia asta se numeste ghosting la CS si este considerat cheat) eu v-am dat doar un kick de avertizare si v-am spus sa nu mai faceti, iar voi ati inceput cu suferintele unui copil de 12 ani ("vai faci abuz", "chiar acum imi sterg cs-ul daca nu te auto-pedepsesti")-- texte din astea am mai auzit... si da imi pare rau ca nu l-am articulat si pe colegul tau.

Cand o sa inveti sa-ti cantaresti vorbele iesim si la o bere. O seara buna.
#15
eu zic sa lasi ciocu moale ca o sa-ti expire banu in 2 ore si nu-l vrei mai mare


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)