Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reclam [anu]ZuZana
#16
Bun si ce dovada ai tu ca el mi-a spus ceva inlegatura cu adversarul unde era ?
ARATA DOVADA MA . Pentru ban si pentru acuzatia de CHEAT , Vreau sa vad un demo ceva acolo.

Vorbe goale sunt la greu aici.
Inteleg ca aici scrie destul de CLAR pentru tine nu ?

4. Banurile se dau doar pt motive INTEMEIATE:
- injurii la adresa adminilor sau a altor jucatori (atentie la regula 11)
- folosirea de CHEAT-URI , dupa o prealabila urmarire a suspectilor (este obligatorie folosirea comenzii amx_ss)
- reclame la alte servere

Am incalcat eu ceva de aici sa iau ban? RASPUNDE ca te dai mai destept(a) decat esti.
#17
vreau sa stergeti posturile facute de mine in acest topic . ms . nu am fost cel care a luat ban sau cel care a dat deci nu vreau sa ma bag aiurea .
#18
Parca spuneai ca eu te-am acuzat continuu si nu ma mai oprea , acuma nu mai vrei sa te implici?
De ce ai mai deschis subiectul daca acuma te retragi? NU spune asta multe despre personalitatea ta?
#19
alea sunt regulile pentru ban permanent! Dar se da ban pentru retry dupa gag sau alte motive! Cu sbn lumea joaca cot la cot de multa vreme, tu abia ai aparut! Intelege ca banul l-ai luat pentru prea mult scandal. Ai spus ca are cod, ok parerea ta, adminii au auzit, daca stiu care e treaba isi fac treaba, daca nu, pandesc codatul! Nu mai fa panarama aiurea, ia si joaca, iti scot eu banul dar la urmatorul iei destroy si pleci si de pe forum pentru ca nu e frumos. Foloseste comanda /admins, daca sunt admini spui odata, ei nu trebuie sa iti raspunda!
#20
cerere respinsa


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)