Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reclam JaMMin
#1
Nu poate sa faca diferenta . El spune ca o poza este dublata . Sa imi spuneti si mie unde vedeti voi poza dublata in astea 3.

[Image: de_nuke0004.jpg]
[Image: 2012-01-30_00003.jpg]
[Image: de_nuke0003.jpg]
#2
mai are rost?
vrei sa le uploadez si eu exact cum mi le-ai dat? amx_ss vinci 3 si ies 3 poze cu nume identice difera ultima cifra.
Tu imi dai asa: 2012-01-30_00003.jpg :|
de_nuke0003.bmp
de_nuke0004.bmp
Vrei sa iti uploadez niste poze care mi le-a facut cosminel in timp ce vorbeam cu tine? Mai aveai un pic si credeam ca ma bate pe mine steamul!
#3
Mai omule is pozele diferite?? Imi spui si mie ce poze is identice?
Si te omoara asa tare numele la poza? Daca vrei ii pun altu .
Uitate la secunda si zimi ce nedumeriri ai.
#4
Da__Vinci Wrote:Mai omule is pozele diferite?? Imi spui si mie ce poze is identice?
Si te omoara asa tare numele la poza? Daca vrei ii pun altu .
:lol: :lol: :lol:
omule amuzament maxim la tine, sincer, cum sa pui alt nume, sa salvezi altfel, de ce?!
#5
Da vinci pozele sunt diferite intre ele, asa este, dar ideea e ca ai dat domnului admin Jammin o poza pe care tu o edit-asesi. O data ce ai dat 2 poze bmp si 1 jpg, tu ca om in toata firea care joaca totusi cs de cativa ani buni, la ce concluzie ajungi ?
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#6
asa trebuie sa arate 3 poze, 3 linii, timp de o sec intre ele, nu aceiasi secunda, nu doar doua linii, tie iti lipseste ultima poza!

[Image: de_aztec0000.jpg]

[Image: de_aztec0001.jpg]

[Image: de_aztec0002.jpg]
#7
Daca ne uitam la timpul de pe servar care este jos si la mine este interval de o secunda.
#8
Si inca ceva, uite o chestie evidenta care te da de gol , uita-te ce timp indica ultima poza jos si ce indica pe centru exranului ? Se vede ca ai modificat totul preluand textul de la poza precedenta....
1/30/2012 - 19:36:36 :lol: :lol: si pe centru e 37, doi timpi diferiti in aceasi poza, te-ai gandi ca serverul functioneaza pe 2 ceasuri :lol:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#9
verde Wrote:Si inca ceva, uite o chestie evidenta care te da de gol maxim, uita-te ce timp indica ultima poza jos si ce indica pe centru exranului ? Se vede ca ai modificat totul preluand textul de la poza precedenta....
1/30/2012 - 19:36:36 :lol: :lol: si pe centru e 37, doi timpi diferiti in aceasi poza, te-ai gandi ca serverul functioneaza pe 2 ceasuri :lol:
gg cu asta! :lol:
#10
Eu v-am spus , 2 poze au fost facut in cs strike si 1 in steam . Am luato din steam si i-am dato. E adevarat timpul este diferit . Daca tu sti cum sa modifici alea ii bun pentru ca eu nu stiu.
Daca o editam crezi ca eram asa de tembel sa nu modific timpul?
#11
Draga jucatorule, primul ss 1:05 ar trebui sa aiba ca text cum ca o poza ti-a fost facuta nu 2,
apoi in minutu 1:06 ar trebui sa ca text cum ca ti se fac 2 poze pe cand tie iti apare doar 1, in minutu 1:07 ar trebui sa ti apara ca text ca-ti sunt facute 3 poze dar din nou iti apare una. Avand aceste argumente destul de solide plus poza editata din bmp in jpg, plus argumentul ceasului, zic frumos sa te calmezi sa-ti cauti alt server. O seara placuta jucatorule. Asta a fost ultimul meu post. Ban ul ramane.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#12
Ii bun.
#13
O arzi ca ai scos poza din steam..ce scrie aici? no steam present
http://ban.u-s.ro/~cstrike/ban_list.php
Bandetails details
Player Da Vinci
Bantype SteamID and/or IP address
SteamID no SteamID present
IP address 188.24.177.93
Invoked on 30-01-2012 - 19:53
Banlength Permanent
Expires on Not applicable.
Reason 93" "Game Destroyer"
Banned by Admin CS.U-S.RO [forum.u-s.ro] ()
Banned on Server CS.U-S.RO [forum.u-s.ro]
Previous offences 0
#14
trebuia verificat.. am zis ca pe langa contu de steam, tre sa aiba jocu. Deci el de fapt nu are steam.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)