Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Programari-discutii clanuri campionat!
#1
De maine se v-a da drumul la campionat. In acest topic discuta doar clanurile inscrise in campionat! Va alegeti un cL si posteaza doar el, nu ambii membri ai clanului (puteti discuta pe mess skype intre voi ce si cum va hotarati)

Dupa ce va discutati intre coechipieri si intre clanuri si va hotarati la data si ora, da-ti un reply si spuneti: Noi clanul [xxx] avem urmatorul meci cu clanul [yyy] si vrem sa il tinem pe data de la ora de. Nu uitati sa va uitati pe structura campionatului sa vedeti cu cine aveti urmatorul meci inainte sa postati.

O cerinta importanta este sa intrebati arbitrii daca pot arbitra la acea ora. Arbitri deja hotarati sunt: playa, zuzu si zuzana. Alti arbitri propusi sunt danutzZ, RZR, Anarchy si Verde!, dupa ce confirma si acestia vom posta lista arbitrilor!

Daca mai sunt lipsuri propuneri si venim cu un edit!

Succes la discutii!

edit: Daca sunt doritori, putem da drumul si de astazi la campionat!
#2
Deci maine 22 01 2012 care sunt dispusi sa joace, sa se anunte, poate chiar si in seara asta ! Ca apoi sa va cautati echipa adversa in grupa voastra.

edit by playa : edit: Daca sunt doritori, putem da drumul si de astazi la campionat!
Anuntati-va aici si cautati-va !!! plus arbitru .
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#3
cuL Puteti juca maine meciul cu noi (sGaminG) ? Nu stiu inca o ora , vedem maine daca vreti !
#4
zZ^Zz[sbN] Wrote:cuL Puteti juca maine meciul cu noi (sGaminG) ? Nu stiu inca o ora , vedem maine daca vreti !

Ex de cum sa nu faceti, greseala la sbN! Luati legatura cu clanul si postati direct, eventual doar daca nu aveti arbitru, postati si cereti sa se ofere un arbitru!

edit

folositi functia PM ca sa da-ti de adversari, daca nu da-ti imi trimiteti pm mie cu userul exact de pe forum si va trimit adresele lor de mess
#5
Playa, tu in calitatate organizator trebuie sa aranjezi meciurile. In asa fel nimeni nu va lua legatura cu cealalta echipa, pentru simplu motiv ca stiu jucatorii si sansele de castig. Altfel spuse, clanu [.i.] de maine, dupa ora 12 este pregatit, acceptam orice provocare !
#6
te uiti pe structura, vezi cu cine ai meciuri in grupa si vb cu ei! Am aplicat aceasta metoda ca sa nu apara cazuri in care o echipa nu se prezinta. Asa programand si absendand, absenteaza pe "chelea" lor!

edit: noi putem sa programam, dar nefiind la sala si tot campionatul in aceiasi zi, se intelege ca lumea mai are treaba!
#7
Playa , te rog anunta`ma cand vom avea meciul . Sincer intru zilnic pe forum , dar sunt momente cand sunt plecat sau am prea multa treaba si nu pot intra .. ca sa stiu exact cand vom juca .. Adauga <!-- e --><a href="mailtoConfusedtr8_my_way94@yahoo.com">str8_my_way94@yahoo.com</a><!-- e --> in lista ta si anunta`ma .. acolo vom vorbi mai multe .. Toate cele bune !
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
#8
Oke am vb cu el astept sa spuna cand e meciul
#9
[H8] vs [FTW] , harta: de_inferno_2x2

bK vs [H8] , harta: de_nuke_2x2


[.i.] vs [H8] , harta: de_dust2_2x2


dupa ora 3 puteti juca ?
am vb cu grasu la telefon si a zis ca ei vor putea sa joace dupa ora 4 ca un coleg are o problema si as vrea sa jucam mai intai cu celelalte 2 clanuri....pentru ca noi suntem din campus si tre sa mergem la sala
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#10
eu pot de la 4 jumate incolo, cred ca si smantanosu poate Smile
#11
da eu imi bp...am vb cu spritz si cica slim e la sanius...tre sa stau sa culeg toti copkiii de prin toata tara
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#12
atunci jucam in alta zi Big Grin
#13
nu e buna parola :|
#14
Maine au oamenii examene,poimaine la fel.Noi vrem sa ne jucam azi toate meciurile din grupa.
nu fi trist ca s-a terminat...bucura-te ca s-a intamplat..(by sss)

http://myconsult.info/

http://anu.ro/
#15
noi ca studenti cu sesiune examene...putem sa ne deplasam sa facem ceva...dar ei...
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)