Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Programari-discutii clanuri campionat!
#16
deci pana la urma ?! jucam sau lasam la anu ?Smile)
#17
Daca puneam noi data , sunt ferm convins ca 90% din meciuri se terminau cu 30-0 pentru neprezentare ... v-am lasat pe voi sa decideti si tot nu va puteti intelege si se joaca 2 vs 2 , nici nu vrea sa ma gandesc ce era la 5 vs 5.
#18
hai ca am o veste buna.o sa putem juca si noi astia din campus...acum asteptam sa se faca ora 4-4.30 sa vedem cu cine jucam...clanu lu grasu sau a lui razer
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#19
Zuzu Wrote:Daca puneam noi data , sunt ferm convins ca 90% din meciuri se terminau cu 30-0 pentru neprezentare ... v-am lasat pe voi sa decideti si tot nu va puteti intelege si se joaca 2 vs 2 , nici nu vrea sa ma gandesc ce era la 5 vs 5.
Nu cred lucru asta. daca se punea o data si ora, garantez ca multi puteau sa-si faca timp. Asa eu pot sa fiu beat, drogat, in oras, somnoros, etc etc in momentul in care sunt chemat, normal ca refuz...si tot asa...
#20
Cei din simplu,cam,cheag putem juca si noi un meci azi?
Sa raspundeti..Jucam si 2-3 meciuri..nu e problema...
#21
la 4 jucam noi
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#22
Cei din grupa a 4-a lasati PM daca vrei sa jucati cu noi (sGaminG) astazi la vro 5-6 . Vreau sa termin azi jumatate din meciuri deoarece maine nu cred ca am timp sa le termin pe toate .
#23
deci la 4 jucam cu clanu lu grasu.si la 4.30 cu a lu razer
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#24
deci doar de2x2 aia atat ? Big Grin
#25
Grasu Wrote:
Zuzu Wrote:Daca puneam noi data , sunt ferm convins ca 90% din meciuri se terminau cu 30-0 pentru neprezentare ... v-am lasat pe voi sa decideti si tot nu va puteti intelege si se joaca 2 vs 2 , nici nu vrea sa ma gandesc ce era la 5 vs 5.
Nu cred lucru asta. daca se punea o data si ora, garantez ca multi puteau sa-si faca timp. Asa eu pot sa fiu beat, drogat, in oras, somnoros, etc etc in momentul in care sunt chemat, normal ca refuz...si tot asa...

am prins mai multe campionate pe serverul asta , stiu ce vorbesc.

eu nu pot sa impun ca echipa x cu echipa y sa joace azi la ora 20:00 , poate omu iasa cu prietena in oras , poate merge la o zi de nastere , poate e plecat din localitate etc , deaia am lasat dupa voi ..
#26
ora si data se impun atunci cant sunt premii

k una ii cand maine la 20:30 pe server meci...si ti se rupe k nu pierzi nimic
si e altfel treaba knd...x si y....azi la ora 13:00 pe server aveti meci...si locu 1-2-3 se premiaza cu sume de bani sau premii (casti, mause, tst, etc de firma)

credema...stabiliti voi ora si data...cu CL si totul va fi bine
#27
am o rugaminte: pentru serverul 80.96.216.213:27015 , HLTV-ul inregistreaza automat, insa daca nu vreti sa aveti o inregistrare inutila cu incalzire sau meciuri amestecate am sa va rog sa dati restart la srv (sau changelevel pe aceeasi harta sau alta) la fiecare inceput de meci pentru inceperea unei noi inregistrari.

si ca o alta observatie... ADMINII sa noteze data si ora de incepere(de la acel restart) pentru a gasi inregistrarile mai usor! O seara buna si spor la JOC!
#28
care-i hltv-ul ?
#29
eqdabine Wrote:care-i hltv-ul ?

nu se face broadcast live la meciuri daca asta e intrebarea.
#30
am decis ca dupa ce jucam cu clanul [h8] sa jucam si cu clanul bk. asta ar veni udneva pe la ora 5, 5 jumate , data 22.01.2012


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)