Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poate.....
#31
deci eu chiar nu inteleg nimic .... legat de omu asta are voie sau nu sa joace pe server ? as zice ca ownerii sa dea o decizie finala in legatura cu el .... ori i se da saly/kick/ban de cate ori intra fiinda a avut cod ... ori il lasam sa joace ? ca il tot vad pe server ...deci ?
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#32
Sa in intrebi pe us dj....sa vezi k mi sa acordat o sansa.....si baubau incepe iara sa imi dea blind...crek e furios pe mine dar asta nu inseamna k poate sa isi bata jok de mine.....
#33
sosweet... de azi inainte ai grija cum calci... asta din cate stiu eu e a 2 a sansa care ti se acorda... urmatoarea nu cred ca va mai exista deci ai grija cum pasesti ... bft
#34
Da o sa am grija cum fac pe server...eu nu o sa ma mai dau mare.....dar burlaku sau oricine altcineva va rog vorbiti cu baubau sa ma lase sa ma jok ....k azi am intrat de la un prieten si mia dat blind.....
#35
Close topic pls !
#36
Sosweet are ip dinamic deci ce tot va agitati ca are acces sau nu are acces pe server. Schimba numele si ip-ul si joaca in continuare pe u-s fie ca va convine sau nu. Ati ajuns oameni de 20 si ceva de ani sa nu mai puteti dormi de un pustan. Daca el tot insista si se plange pe forum sa il lasati sa joace ca nu mai foloseste coduri , atunci lasatil domnule sa joace , ca daca avea cod atunci intra cu nume aiurea si rupea codu. Nici mie nu imi e simpatic ca ma streseaza cand joc cs , dar care nu-l suportati ,ignoratil atat pe server , cat si pe forum. Daca nimeni nu-i raspunde eu nu cred ca o sa vorbeasca singur . Vladutz e topic de discutii libere si nu cred ca trebuie sa ne spui tu cand sa dam close la un topic!
#37
aprob zuzu !

#38
vladutzZ Wrote:Close topic pls !

locked sa fie
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#39
jsT- Wrote:
vladutzZ Wrote:Close topic pls !

locked sa fie


aham .. topic de discutii "libere"


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)