Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poate.....
#16
Dar dc nu ma pot juca???Ptr k eu am jucat codat?intreabal pe sss cand ma prins omu cu cod....mi-a facut si bogdanel poze si eram curat....dc sa jok cu cod cand am invatat cs?de akuma vreau sa imi fie facute poze cand intru si demouri peste demouri.....si daka am incercat sa fac reclama la server nu inseamna k am vrut sa intru pe sub pielea unui admin....
#17
chiar nu poate nimeni sa-i restrictioneze accesul lu copchilu asta la forum?
#18
Baubau daka tu esti mai mare ca mine asta nu inseamna ca io sunt un copil......si daka nu ma suporti asta nu inseamna k ar trebui sa mi se restricioneze accesul la forum... Sad
#19
aici nu era vba de varsta ci de cum gandesti.... mare placere mai ai sa joci cs cand iti pui coade....joaca pc pt tn....deci esti un copil!!!!! chiar dak ai 50 de ani....
#20
Dar u m-ai prins cu cod vreodata?ai vazut ca eram codat?Nu cred.....deci lasa k io sa fiu copil....macar am si eu cativa prieteni...daka incerc sa fac reclama la server mai nou se zice ca intru sub pielea adminilor....incerc si eu sa fac o fapta buna....Spre deosebire de tine io nu am tata si mai sunt si batut la scoala....deci pe server vin sa ma distrez nu sa iau blinduri si gaguri.....
#21
1ma intreb oare de ce esti batut.... 2ti-as zice sa faci o alta fapta buna.... stie laur despre ce e vba...3 te-am rugat sa nu mai intri pe serverul acesta... sunt si alte servere unde poate accepta codati k tine....4 suntem o comunitate de prieteni familie etc.... nu e nevoie sa te prind eu codat...din moment ce exista demo PA!!! orice postezi de-acum incolo vba lu laur e degeaba.
#22
baubau Wrote:1ma intreb oare de ce esti batut.... 2ti-as zice sa faci o alta fapta buna.... stie laur despre ce e vba...3 te-am rugat sa nu mai intri pe serverul acesta... sunt si alte servere unde poate accepta codati k tine....4 suntem o comunitate de prieteni familie etc.... nu e nevoie sa te prind eu codat...din moment ce exista demo PA!!! orice postezi de-acum incolo vba lu laur e degeaba.

U vorbesti mha de asa ceva? Uitate cum ii iei pe altii la misto si dupa aia vezi ce vorbesti ! atat am avut de spus
#23
Baubau nu te-am crezut asa de nepoliticos......te credeam un om mai matur....si nu vreau sa caut alte servere ptr k pe asta o sa jok fie ca iti place sau nu :lol: :lol: :lol: Big Grin Big Grin
#24
haideti sa incheiem odata cearta si rachiuna asta ! a fost prins codat, i sa mai acordat o sansa.daca dj a luat decizia asta noi o vom respecta si gata ! nu putem sa ii interzicem noi sa numai intre pe server ! daca injura pe server = gag ! daca e prins din nou codat = ban ! daca greseste = sanctionat Smile Smile hai sa fim oameni ! poate totusi o sa se trezeasca si el la relitate si o sa invete sa vorbeasca si cum sa se comporte !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#25
Ms darkclan:X...o sa incerc sa ma maturizez....si o sa dau dovada de respect ptr toti ceilalti....
Close Topic ...
#26
SoSweet Wrote:Ms darkclan:X...o sa incerc sa ma maturizez....si o sa dau dovada de respect ptr toti ceilalti....
Close Topic ...


Respecti pe altul, te respecti pe tine ! Odata ce ii respecti pe cei din jurul tau, la randul tau vei fi respectat ! Nici sa nu ii bati prea mult la cap, ca e enervant sincer ! Fa glume cu cine crezi ca iti permite si tine la glume ! Incearca sa numai fii mereu in centrul atentiei ! Numai bine !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#27
bah dark inca mai crezi in mos craciun!!!!
savy nu inteleg kre e problema? te-am jignit cu cv si eu nu stiu?
#28
Bau dc te superi ptr k savy imi ia apararea?Ptr k el ma considera prieten.....tie iti place sa iti bati p**a de mine pe server...m-ai tinut 1 ora in blind si gag......mie nu imi comvine ptr k ti-am zis k vreau sa ma relaxez pe server si nu sa stau sa fiu batjokorit k?
#29
CLOSE TOPIC !!!



vorbiti niste aberatii mai mari decat puteti vedea dea lungul nasului




inainte sa Caracterizati alte persoane ... intai Analizati-va persoana proprie .... si pe urma comentati pe altii
#30
La treaba asta imi cer scuze...am gresit si eu k m-am gandit k am ceva prieteni......scz bau....iti faceai datoriaWink :wink: :wink: :wink: :mrgreen: :mrgreen: Deci vreau sa fiu prieteni cu toti de pe server...dar nu stiu daka asata o sa vrea si lumea...


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)