CS.U-S.RO

Full Version: Poate.....
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3

Guest

Sal alll....azi am incercat si eu sa fac o reclama la serveru de cs.....si am scris in ora de mate numa connect cs.u-s.ro.....dar uni radeau de mine si dupa ceva timp am vazut ca am dat pliantele la toti baietii.....sper sa iasa ceva ptr k maine o sa fac iarasi acelasi lucru dar in alta scoala.......Bafta all
:lol: :lol: :lol: nu stii ce sa faci ca sa te vada baietii de aici in bine ..... dak e asa cum zici bv tie Wink Big Grin Big Grin
SoSweet Wrote:Sal alll....azi am incercat si eu sa fac o reclama la serveru de cs.....si am scris in ora de mate numa connect cs.u-s.ro.....dar uni radeau de mine si dupa ceva timp am vazut ca am dat pliantele la toti baietii.....sper sa iasa ceva ptr k maine o sa fac iarasi acelasi lucru dar in alta scoala.......Bafta all

:lol: :lol: :lol: Bafta in continuare ... Dar nu stiu daca adminii isi vor schimba parerea :roll:
Repede trebuie sa apareti voi cu parerile voastre negative despre oricine care scrie pe server si care nu are o culoare specifica rangului de admin, vip etc . Asta nu e forum de admini , asta e forumul serverului u-s , si sosweet si ceilalti playeri fac parte acestei comunitati , fie ca va convine sau nu . Dar voi nu si nu. Oricine vine nou pe forum e luat in gluma , batjocorit si aruncat la gunoi si dupa va mirati ca de ce suntem numai colorati pe forum. La criticat sunteti toti buni , dar la ceva constructiv pauza. Spre deosebire de alti admini , baiatu asta joaca in fiecare zi pe server , are 370 de ore jucate , si prin simplul gest ca a scris pe o foaie numele serverului si a dato altuia , a facut mai mult decat au facut alti admini.
sosweet spune si tu la toti cine esti !
si daca ai jucat cu cod ., spune de ce , sa stie toata lumea !
de ce se ia lumea de tine ?
Zuzu ... Eu nu am nimic cu el :lol: intreaba-l si pe el ca eu ma inteleg bine cu el atat timp cat nu da dovada de imaturitate..... Eu am mentionat de "Dar nu stiu daca adminii isi vor schimba parerea :roll: " pentru ca daca te uiti la reclamatii vezi si u ce i-a zis lumea !

Guest

zuzu ai dreptate in felul tau...dar pe sosweet dak l-o prins laur codat nu ti se pare normal sa nu il las pe server?
baubau Wrote:zuzu ai dreptate in felul tau...dar pe sosweet dak l-o prins laur codat nu ti se pare normal sa nu il las pe server?

Idea mea era urmatoare: Oricine vine nou pe forum si incerca sa intre intr-o discutie e luat la misto, batjocorit si dat afara. Acuma 3 ani chiar daca vreo 20 de playeri erau banati pe forum , era mai multa activitate decat acum . Uitati-va pe alte forumuri de cs, isi fac majoritatea playerilor cont pe forum si intra sa socializeze cu alti playeri , cu admini .. discutii interesante , voie buna . Aici total opus. Numa cearta si batjocura. Nu degeaba mai mult de 3 sferturi din cei inregistrati pe forum nu au nici un post si nici nu mai intra pe forum. Exemplu : ala la care e ziua azi .. si-a facut cont omu , a vazut cei aici si a plecat in treaba lui. De ce sa stea sa fie luat in ras si batjocorit?

Guest

Deci all fiti atenti...io is Tziganul ...si akuma 2 ani am jucat codat recunosc....dar nu am mai intrat cu cod de muult timp.....dar imi fine voua va place sa va bateti jok cum a zis zuzu....io macar incerc sa mai aduc playeri pe server.....si o sa aduc....in fine o sa vreau sa mi se faca ss la orice ora si demouri cate vreti.....va-ti obisnuit ca playeru sa nu stie sa joace......k voi sa fiti buni dar daka aveti ciuda pe mine spuneti-mi va rog frumos....In fine am sa incerc sa aduc playeri pe server cati mai multi...

Guest

SI in trecut am jucat codat ptr ca eram paralel cu cs......dar akuma nu prea am dat mare dovada de maturitate.....dar macar pot sa jur si pe biblie ca nu am jucat codat de akuma 2 ani pe server.....Big Grin
Bafta alll..... :mrgreen:
Multumiti ? :lol: :lol: :lol:
deci in concluzie ii dau dreptate lui ZUZU si nu ii dau dreptate lui SWEET ... eu unu am schimbat Foaia cu toata lumea .. ABSOLUT TOTI ... nu vreau sa mai fiu cu vorba rea dar din cate vad altfel nu se poate ... Sweet de la primele incercari ale tale .. ai dat Gres ... ca ai facut o chestie care la deranjat pe Dj-ei .... in al 2 lea rand ,,,, ti-am zis am facut demo cu tine l-am dat la lumea care a meritat ca sa vada demo ... sa te vada ce frumos te miscai cu wallu tau .. si nu trecuse vreo 2 ani de cand am facut eu demo respectiv .... a spune o minciuna odata in an ii una .... dar sa minti asa cu desavarsire eu zic ca nu esti un om normal .... tu vrei sigur sa obtii ceva .... din cate stiu au mai fost cazuri cand sau dat la Codati sloturi admine mici sau alte oferte ... ca stiau sa joace cu coduri cat sa nu fie prinsi .... Si SoSweet joaca sau juca bine cu codu lui ... dar eu nu sunt fragar ... nu ma aflu in top ... nu joc la rank ... nu sunt expert in a juca ( si nici nu ma dau mare artist in Cs )... dar imi place sa gasesc pe cei mai greu de gasit dintre codati ( Element . marutzu .. si altii )..... deci Sweet ... eu unu ti-am zis ... Ai IGNORE din partea mea ... si pe forum si pe server si pe mess ... pe scurt pe toate posibilitatile de a incerca sa ma contactezi .... eu de acum nu voi mai posta pe forum .. decat daca sunt subiecte care sa ma priveasca direct pe mine ... sau persoana mea .... CHAT PLACUT PEOPLE
1 deci dak vorbele lui laur sunt adevarate asta chiar e nesimtit sa minta in halul asta ....
2 foarte mare dreptate are zuzu la ce zice .... eu as propune un lucru hai sa nu ne mai luam de lumea noua si sa fim cat putem de politicosi.... ca sa fie un forum activ . si exact cum a zis si zuzu sa lasam pe toata lumea sa vb ca nu e forum numai de admini ....
deci care poate da dovada de maturitate ????
*A.O.T BoFaNeL* Wrote:1 deci dak vorbele lui laur sunt adevarate asta chiar e nesimtit sa minta in halul asta ....
2 foarte mare dreptate are zuzu la ce zice .... eu as propune un lucru hai sa nu ne mai luam de lumea noua si sa fim cat putem de politicosi.... ca sa fie un forum activ . si exact cum a zis si zuzu sa lasam pe toata lumea sa vb ca nu e forum numai de admini ....
deci care poate da dovada de maturitate ????



safta mai este si o mica chestie ... caci la multi gradul de politete este sub orice critica ... mai bine cei care au ceva de reprosat ,,, ar face un bine daca ar tine parerile doar pt ei
SoSweet Wrote:SI in trecut am jucat codat ptr ca eram paralel cu cs......dar akuma nu prea am dat mare dovada de maturitate.....dar macar pot sa jur si pe biblie ca nu am jucat codat de akuma 2 ani pe server.....Big Grin
Bafta alll..... :mrgreen:


care 2 ani ma?
in aprilie,adica peste 2 luni am 2 ani constant de cand joc pe acest server.si 1 an si 3 luni de cand am admin
te-a prins bogdanel , te-a prins sss cu cod.pe sss il rugai sa nu te parasca la nimeni.sa nu arate pozele la nimeni...etc.daca vezi ca toata lumea e`n capu tau..ar trebui sa iei o pauza pt o vreme
Pages: 1 2 3