Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mi-a fost spart contu de facebook.
#1
Cineva a spart contul meu de facebook, din ce mi-a facut la cont am vazut ca mi-a schimbat parola apoi mi-a pus-o inapoi pe cea initiala iar apoi m-a pus singur intr-o relatie. Din cate am inteles din toate acestea tipu o fi un prieten ce face pe misteriosu.
Dar din mesajele de confirmare de schimbare a parolei, mi-a ramas ip-u sau din mail-u meu.
Hey Pristavu,

You recently changed your Facebook password on May 19, 2012 at 11:29pm.
As a security precaution, this notification has been sent to all email addresses associated with your account.

If you did not change your password, your account may have been the victim of a phishing scam.
Please follow the link to regain control over your account:
<!-- m --><a class="postlink" href="https://www.facebook.com/checkpoint/...">https://www.facebook.com/checkpoint/...</a><!-- m -->.

Your password was changed from the following location:
Bucharest, B, RO (IP=188.26.136.254)

Thanks,
The Facebook Team
Puteti sa aflati mai multe decat de unde este de loc, gen adresa sau orice alt indiciu sa imi dau seama cine este ?
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#2
Nu te lua dupa ip ! Daca dau scan la ip-ul meu zice ca e din Adjus/Bucuresti/Bacau etc etc. Cel mai probabil s-a jucat vreun prieten cu tine .
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#3
e ip de rds .. poate fi din orice oras pentru ca rds-ul nu mai are ip-uri libere .. am vazut ca au inceput sa imparta si ip-urile de la airbites Smile)
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#4
Verde treaba e nasoala :lol: In tineretea mea ma mai ocupam cu asa ceva. Nu prea ai ce face doar sa te gandesti de unde ai intrat in perioada X pana in perioada Y pe Facebook.
Cred ca aveai o parola de "but" dar iti mai zic o data gandestete de pe ce PC ai intrat pe facebook!!!!!!!!!!


Cineva sigur te "iubeste" :lol: :lol:
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#5
Ai mers la vreun "prieten" si ai intrat pe facebook de pe calculatorul lui .. si probabil avea instalat un keylogerr in pc si ti-a aflat parola la facebook.
#6
Povestea e mult mai frumoasa decat va asteptati, la rugamintele prietenei mele imi fac cont pe un site astrologic(stiti si voi femeile si zodiile :lol: ) contu verde123 si de asemenea pentru usurinta mea parola tot verde123 :lol: , aici am gresit total. Peste o bucata de timp o femeie din Bucuresti care probabil se plictisea de moarte si fiind fara o doaga la cap, vede contu meu pe site-ul astrologic si intuieste parola, care va dati seama, nu era deloc grea, apoi vorba ei"restul a fost gugal" a dat search pe google verde123, pristavu cezar, verde...etc. Si ca sa vezi, parola mea la facebook era tot verde123 si sa nu va vina sa credeti a intrat si pe forum tot cu parola verde123...aveam pana acuma cam aceeasi parola peste tot. Apoi surpinza, nu mai mergea contu de forum, intreb pe Catalin, si imi zice ca eu is inregistrat pe <!-- e --><a href="mailto:van.toma@yahoo.com">van.toma@yahoo.com</a><!-- e -->, id-u tipei. Ce facuse? Se inregistrase pe e-mail-u ei cerand o parola noua pe numele "verde" si adresa ei, si culmea, a primito. Am fost foarte surprins, de asemenea si Catalin, cum de am alt e-mail s-a putut inregistra pe numele verde altu decat <!-- e --><a href="mailto:gandeste_verde@yahoo.com">gandeste_verde@yahoo.com</a><!-- e --> . Apoi fata asta nebuna mi-a citit toate conversatiile pe facebook ca sa mi zica ca prietena mea nu ma iubeste si a hotarat sa ma puna singur intr-o relatie, ca i-am facut buletin lu danutzZ pe adresa mea si multe multe alte cacaturi, stia tipa tot, tot despre mine. Cand a venit ziua sa-mi dea add pe messanger si mi-a bagat toate astea in fata m-am panicat oleaca dar m-am si amuzat, tipa era indragostita de mine si ma vroia :lol: :lol: ABIS. Si la ce conversatii imi baga nu ziceai ca e normala la cap... Dumnezeu fie cu noi!
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#7
=))))))))))))))0 hahahaha, eu tot timpu am 2-3 parole pe care le schimb des!Big Grin
#8
Smile))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
te-a spart la buci o gagica
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#9
Smile)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
=)))))))))))))))))))))))

duamne ajuta, crap de ras, vor femeile sa te f.ta Smile))))) .. eu am parole din 25 caractere Smile)) cauta prieten da nu gaseste, toti barbatii sa apeleze la ea Smile))))

- am schimbat toate parolele in gh0st123 poate ma lipesc si eu la ceva Smile))))))))))))))))))))))))))
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#10
Verde, nu numai ca eram indragostita lulea...dar de ce nu le zici de ziua cand ne am f'***** ca chiorii? Adevarat ca eu inca mai vroiam, dar asta e, nimeni nu e perfect Smile). O repetam oricand mai poti :lol:

PS nu ai rezistat sa ti urlii prostia in piata mare Smile deh, prostu nu e destul de pr.ost daca nu si claxoneaza :wink:
Aici se pun citate, cand mintea nu mai poate Smile
#11
Oo ........ WTF :-?
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
#12
gliss Wrote:Verde, nu numai ca eram indragostita lulea...dar de ce nu le zici de ziua cand ne am f'***** ca chiorii? Adevarat ca eu inca mai vroiam, dar asta e, nimeni nu e perfect Smile). O repetam oricand mai poti :lol:

PS nu ai rezistat sa ti urlii prostia in piata mare Smile deh, prostu nu e destul de pr.ost daca nu si claxoneaza :wink:

Na poftim baieti ca si-a facut si cont pe forum :lol: :lol: :lol: :lol: Tu draga dar nu te supara, pur si simplu e amuzanta povestea si chiar ai fost tare dubioasa incercand sa faci pe misterioasa :lol: :lol: :lol: Acuma te rog nu fi barbat ca postez conversatia si nu cred ca e necesar :roll: Oricum bun venit pe forum :mrgreen:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#13
gliss Wrote:Verde, nu numai ca eram indragostita lulea...dar de ce nu le zici de ziua cand ne am f'***** ca chiorii? Adevarat ca eu inca mai vroiam, dar asta e, nimeni nu e perfect Smile). O repetam oricand mai poti :lol:

PS nu ai rezistat sa ti urlii prostia in piata mare Smile deh, prostu nu e destul de pr.ost daca nu si claxoneaza :wink:

apucă-te de cs pentru el,cu siguranţă va aprecia enorm! =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))).
#14
No..am intrat doar sa vad reactia si m a deranjat ultimul rand...intr adevar a fost haios si nepremeditat. Va las sa va jucati, mai intru din cand in cand daca nu uit contul si parola Smile

Sa nu ziceti ca nu va place avatarul meu..e opera de arta...Anton Corbijn la expozitia de la Berlin...dar poza e bestiala! Raman femeie si verde...oricand pisi Smile)

Succesuri!
Aici se pun citate, cand mintea nu mai poate Smile
#15
noah cred ca e un baiat .. fetele nu se pricep asa mult la furat parole/conturi Smile)
face o glumitza unu din "prietenii" tai
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)