Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mi-a fost spart contu de facebook.
#31
clar e urata nu da poza
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#32
Am schimbat o opera de arta pe o poza de duzina...la cererea celor cu nivel de duzina care nu apreciaza o opera de arta ...nimic nu se schimba si nici macar nu se recicleaza... :lol:
Aici se pun citate, cand mintea nu mai poate Smile
#33
poze de astea de pe google sau facebook gasim si noi ..
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#34
atunci de ce ceri altora?
Aici se pun citate, cand mintea nu mai poate Smile
#35
gliss esti travestit/a sau ce dracu esti?de tot repeti ca ramai femeie...esti in proces de transformare din femeie in barbat sau esti barbat si te prefaci ca esti femeie sau ce naiba esti?

ma tot uit la comentariile precedente si la inceput am vazut ca tot repetai chestia asta , iar acum vad ca ti-ai pus si la semnatura cuvintele alea

scuze ca am fost prea direct , dar nu ma puteam abtine
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#36
danutzZ Wrote:gliss esti travestit/a sau ce dracu esti?de tot repeti ca ramai femeie...esti in proces de transformare din femeie in barbat sau esti barbat si te prefaci ca esti femeie sau ce naiba esti?

ma tot uit la comentariile precedente si la inceput am vazut ca tot repetai chestia asta , iar acum vad ca ti-ai pus si la semnatura cuvintele alea

scuze ca am fost prea direct , dar nu ma puteam abtine

Chiar crezi ca daca era femeie isi pierdea timpul cu noi counteristii? a pus poza aia ca daca punea una mai faina nu il/o credea chiar nimeni, asa poza asta e in dubii... :lol:
#37
e vreo unu de p`aci

da imi place ca e distractiv :lol:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#38
GoodFeLLa da-ti o intalnire cu gliss, daca tot sunteti din bucuresti amandoi :lol: :lol: Dey si Catalin stau pe jar, mor de nerabdare sa o stie :lol: :lol: iar acuma s-a enervat si danutzZ deci trebuie sa se rupa misterul :lol: :lol: Plina lumea de oameni si oameni...
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#39
e din bucuresti? gata se face, o scot la o shaorma. gliss lasa-mi ceva sa te contactez
#40
GoodFeLLa un fir de cupru pentru tine.Asa contactul va fi sigur. GoodCuNNi era mai atractiv. Big Grin Contact si mai sigur :lol:

Poza asta naspa e a uneia care anu trecut a fost miss univers, aia cu Mick J nu a fost buna, sa inteleg ca trebuie sa mi pun un montru pentru a fi in trend :wink:

Danutzz si cand te gandesti ca dupa ce am trecut prin apartamentele lui verde am cochetat cu ale tale Smile)dar cum stiu adresa pot sa te vizitez oricand..nu te impacienta..si ca sa fii fericit imi scot semnatura. Ti ai scos pasaportul sau tot la aia in pastrare e?

Verde, nu i asa ca poza de pe fb e mai frumoasa? si e si reala...daca prind pe careva ca cere sa mi fie prieten ii sparg masina si toate conturile!
Aici se pun citate, cand mintea nu mai poate Smile
#41
gliss Wrote:GoodFeLLa un fir de cupru pentru tine.Asa contactul va fi sigur. GoodCuNNi era mai atractiv. Big Grin Contact si mai sigur :lol:


Poza asta naspa e a uneia care anu trecut a fost miss univers, aia cu Mick J nu a fost buna, sa inteleg ca trebuie sa mi pun un montru pentru a fi in trend :wink:

Danutzz si cand te gandesti ca dupa ce am trecut prin apartamentele lui verde am cochetat cu ale tale Smile)dar cum stiu adresa pot sa te vizitez oricand..nu te impacienta..si ca sa fii fericit imi scot semnatura. Ti ai scos pasaportul sau tot la aia in pastrare e?

Verde, nu i asa ca poza de pe fb e mai frumoasa? si e si reala...daca prind pe careva ca cere sa mi fie prieten ii sparg masina si toate conturile!

te aşteptSmile
#42
Cu pretul unui warn ... ti-as zice ceva de dulce gliss.....dar am sa fiu un adevarat gentlemen si.....

Poti sa-mi iei tot ce-am mai scump pe lume
Poti sa-mi iei zile, noptile si anii de vrei
Sa ma lasi singur intr-un loc anume
De unde sa nu pot vreodata sa ma intorc la-ai mei,
Dar sa nu-mi iei niciodata dragostea..
Dar sa nu-mi iei niciodata dragostea..

Poti sa ma faci una cu pamantul
Sa ma calci in picioare de-o mie de ori
Sa ma sfasai cu dintii si-apoi sa chemi vantul
Sa-mi imprastie trupul intr-o mie de zari,

Dar sa nu-mi iei niciodata dragostea..
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#43
Quote:Verde, nu i asa ca poza de pe fb e mai frumoasa? si e si reala...daca prind pe careva ca cere sa mi fie prieten ii sparg masina si toate conturile!

--Smile))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) esti sigur ca ai nimerit pe forumul care trebuie? Smile))))))))))))))))))
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#44
gliss Wrote:Danutzz si cand te gandesti ca dupa ce am trecut prin apartamentele lui verde am cochetat cu ale tale Smile)dar cum stiu adresa pot sa te vizitez oricand..nu te impacienta..si ca sa fii fericit imi scot semnatura. Ti ai scos pasaportul sau tot la aia in pastrare e?

da.e ok.a stat un pic la sectia de pasapoarte de langa piata romana :lol:

ori te plictisesti tare , ori esti vreo unu de prin Iasi care la fel...se plictiseste
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#45
dey..a ta e toata...tine o bine si n o scapa!
pricep..all you need is love!

danutzz...mi au placut pozele..atunci si acum la statuie...cand am intrebat de tine domnu gugal m a trimis pe avocat.net...restul e tacere Smile

ps...imi place si cum stai in aer pe fb ...pari mai interesant ca verde...de ce s ar plictisi lumea numai in Iasi?daca ma plictisesc prea tare te sun sa schimbam impresii :roll:
Aici se pun citate, cand mintea nu mai poate Smile


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)