Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mi-a fost spart contu de facebook.
#16
hahahaa verde te-ai scos!
#17
Catalin Wrote:noah cred ca e un baiat .. fetele nu se pricep asa mult la furat parole/conturi Smile)
face o glumitza unu din "prietenii" tai

Nu gandesti rau nici tu. Indiferent, e funny situatia creata, fie ea si falsa. Sanatate si nu uitati sa va spalati pe dinti.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#18
Catalin Wrote:noah cred ca e un baiat .. fetele nu se pricep asa mult la furat parole/conturi Smile)
face o glumitza unu din "prietenii" tai
Imi jignesti inteligenta si imi supraapreciezi necesitatea..nu am spart cont...cred ca as putea si sparge parole dar nu vad rostul, iar faptul ca s a potrivit peste tot o parola simpla e greseala culorii..eu am incercat...am reusit..acu deh..trebuia sa si citesc ca sunt curioasa cum gandesc altii si ce activitati cotidiene au...doar ca am fost un pic dezamagita.
Raman femeie!

Sanatate si virtute!
Aici se pun citate, cand mintea nu mai poate Smile
#19
Verde...Verde....Verde.... nu am cuvinte Smile)) Atat am de zis "Verde123" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#20
Smile)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
mor de ras.. duamne
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#21
Acuma mi-am schimbat parola la mess, facebook, cont forum us etc.


Femeie nebuna ce esti tu :lol: :lol: :lol:
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#22
Bitches be crazy! Big Grin
Screw you guys, I'm going home!
#23
Ba esti nebun ? :lol: :lol: :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#24
gliss Wrote:
Catalin Wrote:noah cred ca e un baiat .. fetele nu se pricep asa mult la furat parole/conturi Smile)
face o glumitza unu din "prietenii" tai


Imi jignesti inteligenta si imi supraapreciezi necesitatea..nu am spart cont...cred ca as putea si sparge parole dar nu vad rostul, iar faptul ca s a potrivit peste tot o parola simpla e greseala culorii..eu am incercat...am reusit..acu deh..trebuia sa si citesc ca sunt curioasa cum gandesc altii si ce activitati cotidiene au...doar ca am fost un pic dezamagita.
Raman femeie!

Sanatate si virtute!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

#25
asa crede ea , ca e femeie Smile) femeie esti cand iti spune un barbat nu cand te consideri tu Smile)
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#26
Catalin Wrote:asa crede ea , ca e femeie Smile) femeie esti cand iti spune un barbat nu cand te consideri tu Smile)

Grait-a el din putzu gandirii :lol:
Aici se pun citate, cand mintea nu mai poate Smile
#27
Sa incheiem aici aceasta conversatie, inteligenta de altfel, multumim lui verde, ca fara el nu am fi cunoscut pe gliss, in speranta ca vom putea face ceva constructiv pe forumul asta. Gliss la prima vedere se pare ca avem ce vorbi cu tine, deci te rog sa te integrezi, asta bineinteles daca ai buna placere.
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#28
Am scos-ul unlockul. Las-o pe pisi sa vorbeasca. Asa aflam si noi ce "femeie" este Smile)
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#29
Pisi...un ASL PLS ETC PLZ :lol:


PS: Daca esti urata zic pas :lol: :lol:
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#30
:lol: :lol: :lol:
Aici se pun citate, cand mintea nu mai poate Smile


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)