Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Intalnire Admini, playeri CS.U-S.RO 27.06.2010 (duminica)
#1
asadar, la cerea catorva admini , am facut din nou un topic in care vreau sa anuntati care veniti duminica. Intalnirea este la oajdea (Hello mai exact) la ora 17.00. pentru cei care nu stiti deloc un este locatia, ne vedem in fata la mopseria magic pizza (e vizavi langa hello).
Sper ca adminii noi si nu numai sa isi faca aparitia ca sa ii vad si eu la okisori Big Grin
1.RaZeR
#2
EU voi fi prezent !
#3
sper sa pot ajunge si eu :?
nu fi trist ca s-a terminat...bucura-te ca s-a intamplat..(by sss)

http://myconsult.info/

http://anu.ro/
#4
eu pot dupa 7...dar o sa dau un telefon sa vad daca mai sunteti acolo
Nu-mi mai spune BoDU ca nu ne tragem de scrot[frate]

[Image: hagit.jpg]
#5
mov e si el cu verde maine prezent =x
i`m kido
#6
Verde e randul tau sa dai o bere ! Ma primiti chiar daca nu sunt admin ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

//Stam unul peste altu ? Smile) Ca e cam "mare" localul.
#7
VIN SI EU
Nu-mi mai spune BoDU ca nu ne tragem de scrot[frate]

[Image: hagit.jpg]
#8
+1
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#9
vedem noi cum facem..ii dam afara pe restuSmile)))
#10
+1 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
#11
asadar. asa a ramas. azi la ora 17:00 ne vedem la oajdea sa va dau dvd-urile si sa imi dati la schimb :> (stiti voi ce:>)
#12
Gagicile nu vin ? Smile)) Se pare ca o sa fim putini.
#13
se pare ca numai vin...nu are rost...am explicat la cativa care a fost treaba cu codu...sper sa va spuna ei...pana si verde care credeam ca e un prieten adevarat...se pare ca e mai important parerea celorlalti asupra lui...nu mai are rost...nu o sa mai joc asta e...daca pe forum o sa mai am loc si sa nu iau ban o sa mai stau...

mia dat destroy verde fara doveziSmile) halal
Nu-mi mai spune BoDU ca nu ne tragem de scrot[frate]

[Image: hagit.jpg]
#14
Eu unul nu vin.Nu poate merge Bogdanel, deci nu am cu ce sa mai ajung acasa + ca maine am bac :? :? Confusedhock: Confusedhock: Data viitoare voi veni cu cea mai mare placere. Bafta si mult noroc celor care au saptamana asta bac-ul si sa ne auzim cu bine. Sa ciocniti o bere si pt bacocisti :lol: :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#15
Nu ma fa sa te fac de ...
M-ai luat de pro.st , te-am ajutat , ti-am facut loc aici pe serv ca admin te-am aparat mereu te-am sustinut mereu apoi ca sa aflu ca ti-ai batut p*** de mine .
Sanatate !
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)