Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
o MICA INTALNIRE
#16
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Va iubesc
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#17
Iza.. Wrote:Verde a facut cinste?:o


Cu o apa plata. Smile) De la baie . Smile)
#18
bodu Wrote:VERDE A FACUT CINSTE....

SI EU AM FOST CAMPION LA MACAUA... se ofticau toti...mai aveau umpic si plangeau
macar la macaua Smile)))) :*
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#19
abia astept sa te vad la fotbalSmile))))
Nu-mi mai spune BoDU ca nu ne tragem de scrot[frate]

[Image: hagit.jpg]
#20
bodu Wrote:abia astept sa te vad la fotbalSmile))))
daca ai poza cu hagi nu mai vin Smile))
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#21
a venit hagi la bodu sa faca poza cu ultima achizitie de la juve
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#22
in luna lui iulie poate venim si noi cu o echipa de la Botosani sa jucam contra lui bodu ca vad ca il provoaca pe gogu cu acel meci Big Grin ( echipa compusa cu jucatori de pe u-s )
Sunt vorbe de căcat , le aud in fiecare zi !
#23
Daca vin cu echipa de la Pascani nu luati meci Smile) dar trebuie sa jucam doar cei de pe u-s :| oricum Bodu e destul de intimidant acolo cu hagi Smile))
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#24
tu vii cu echipa de la pascani si eu vin cu echipa de la ciurea... rezultatul??? plecati cu gandul sa va apucati de facut playeri la fifa cu numele bodu
Nu-mi mai spune BoDU ca nu ne tragem de scrot[frate]

[Image: hagit.jpg]
#25
bodu Wrote:tu vii cu echipa de la pascani si eu vin cu echipa de la ciurea... rezultatul??? plecati cu gandul sa va apucati de facut playeri la fifa cu numele bodu
ne contrazicem la infinit asa Smile sa jucam noi playeri de pe u-s Tongue
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#26
ghilE Wrote:in luna lui iulie poate venim si noi cu o echipa de la Botosani sa jucam contra lui bodu ca vad ca il provoaca pe gogu cu acel meci Big Grin ( echipa compusa cu jucatori de pe u-s )

Gogu tu erai in echipa Botosaniului Smile) ( si asa esti in drum ) dar vad ca tu ai alte ganduri . . de asta am spus sa fie echipa compusa cu jucatori de pe u-s , ca asa . . nu mai are farmec .
Sunt vorbe de căcat , le aud in fiecare zi !
#27
ghilE Wrote:
ghilE Wrote:in luna lui iulie poate venim si noi cu o echipa de la Botosani sa jucam contra lui bodu ca vad ca il provoaca pe gogu cu acel meci Big Grin ( echipa compusa cu jucatori de pe u-s )

Gogu tu erai in echipa Botosaniului Smile) ( si asa esti in drum ) dar vad ca tu ai alte ganduri . . de asta am spus sa fie echipa compusa cu jucatori de pe u-s , ca asa . . nu mai are farmec .
aaaaaa atunci e onoarea mea sa joc cu voi Smile sper sa nu va incurc Tongue
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#28
Topic closed :!:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)