Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Intalnire Admini, playeri CS.U-S.RO 27.06.2010 (duminica)
#16
Smile) fetili nu vin
#17
verde.. esti aiurea la faza asta... nu mai bine pastrati chestiile astea pt mess?? eu unul raman la concluzia mea.. daca juca codat nu mai intra pe server sa joace in continuare... cel putin din tot demo-ul 1-2 faze mi s-au parut eronate.. in rest ceva normal.. faceti cum vreti dar nu mi se pare corect ma ales din partea ta!
#18
De ce iza ? Si eu care credeam ca mergem numai noi 2 dupa la un suc . :lol: :lol:
#19
a recunoscut ca are wall
sanatate si tie
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#20
of 8-|
sunt de acord cu burlaku :-??
mai bn vorbiti pe mess si lamuriti..:-??
nu e bn sa va certati..
oricum VerDe da usor ignore :">
#21
tie nam ce sati zic(cezar)...pt tine conteaza cum te vad ceilalti...nu conteaza restu...

pe deasupra tie nam ce sati explic...
Nu-mi mai spune BoDU ca nu ne tragem de scrot[frate]

[Image: hagit.jpg]
#22
De ce va bagati prieteniile intr-un joc ? Indiferent ca a jucat cu wall, o sa mai joace cu wall, sau chiar nu a jucat cu wall (nu fac referire la tine bodule.) nu are rost sa va certati de la o prostie. Ganditi cu capul nu cu altceva... ! Uite de asta nu ma agit eu cu accese ca se supara x y . Mie imi e prieten bun bodu la fel si verde si altii de pe aici. Nu vreau sa intelegi gresit coloratule, dar daca eram in locul tau si vedeam ca prietenul meu are wall imi dadeam quit si il lasam sa joace sa intre alt admin sa il scoata. Acum puteti sa interpretati in orice fel, ca nu isi face treaba ca nu stiu ce, dar daca ne gandim mai bine nu ne-am nascut in cs si o prietenie e mult mai importanta, ca daca nu, ar trebui sa mergem legati cu un sony vaio de gat si sa dam dnd la toti ca ne ducem sa facem un frag 2. In concluzie terminati cu circul asta ca nu are rost . V-ati luat fix aiurea . Te pupa eq, coloratule . :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: . Bodule numai fi suparat ca e doar un joc. Big Grin
#23
prieteni , am zis eu ceva :lol: :lol: da branza e pe bani , nu uita ca mi-am pus obrazul pentru tine.
dupa cum am mai zis .
Sanatate!
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#24
Si inca ceva Bodule , sunt 2 aspecte diferite :
1. ai fost prins codat , conform regulamentului tu nu mai ai ce cauta pe server si forum !
2. ca prieteni , faptu ca tu ma crezi ca-s bulangiu ca aplic regulamentu' asta e alceva .
Eu raman la concluzia ca ramanem prieteni si vina la intalnire sa lamurim toti o treaba ,sau cum crezi tu .
sal
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#25
bai va rog frumos nu va certati:|.Nu e frumos, tu Bodu du.te la intalnire si vorbiti.
gata nu mai zic nimic :|
#26
au fost opt persoane , data viitoare vreau mai multi !
a fost super !
lipseau fetele ! ! !
#27
nu incurcati cs-ul cu viata de zi cu zi.atat am avut de spus
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#28
Eu i-am zis lu' Bodu parerea mea nu o mai zic aici!!In orice caz nu are rost sa va certati pana la urma e doar un joc.Cel mai mult conteaza ca am format un grup unit dovada stau intalnirile.Nu stiu cate servare sa pot lauda cu asta!!!Bodu sa ne vedem sanatosi la fotbal astept sa te fac de ras Smile)
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#29
promit ca o sa fiu prezent
Nu-mi mai spune BoDU ca nu ne tragem de scrot[frate]

[Image: hagit.jpg]
#30
normal ca lipseau fetelee Smile)
next.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)