Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Iesire 21.11.2010
#76
Care a fost suparaciosu ? Smile)
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#77
wakkkK Wrote:
darkclan Wrote:Inseamna ca petrecerea a inceput dupa plecarea mea.. Confusedhock: :lol: :lol: :lol: Care s-a mai imbatat inafara de Verde si Wakk ? Smile)))


Sictir ma ca nu eram beat=)))


Eu unu m-am simtit bine, 8) scuze celor care s-au suparat pe mine ca s-a facut misto pe seama lor


de exemplu ?
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#78
da totul pe fata Smile)
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
Reply
#79
sa se legalizeze totu`n *** :lol:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#80
urcati niste poze sa vedem si restu ce a iesit!
Reply
#81
Mircea.Radu Wrote:
wakkkK Wrote:
darkclan Wrote:Inseamna ca petrecerea a inceput dupa plecarea mea.. Confusedhock: :lol: :lol: :lol: Care s-a mai imbatat inafara de Verde si Wakk ? Smile)))


Sictir ma ca nu eram beat=)))


Eu unu m-am simtit bine, 8) scuze celor care s-au suparat pe mine ca s-a facut misto pe seama lor


de exemplu ?
darkclan Wrote:Care a fost suparaciosu ? Smile)



iza :lol: si eva(putin) :lol: da eu tot le iubesc
Reply
#82
pozeeee

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.4shared.com/file/UhSSbSo6/poze_csu-sro.html">http://www.4shared.com/file/UhSSbSo6/poze_csu-sro.html</a><!-- m -->
enjoy
Reply
#83
am vazut pozele ... Big Grin iati dat blanaaa :X Smile)... abia astept sa vin la varaaaa :X

PS: lorri nebuna =)
Reply
#84
cu ce dracu se vad pozele astea? cu powerarchier nu merge Sad((
Reply
#85
deja nu mai e generatia care era, unii s-au mai schimbat Big Grin

[Image: ef5vQ3135746-02.jpg]
Reply
#86
Rox ..asteptam sa pui si tu pozele
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#87
Wanted Wrote:cu ce dracu se vad pozele astea? cu powerarchier nu merge Sad((


Foloseste winzip si o sa iti mearga !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#88
mdaaaa...ce vremuri au mai fost...hai ca ma apuca melancolia...

[Image: ef5vQ3135746-02.jpg][/quote]
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#89
unii pleaca ,altii vin! si tot asa
Reply
#90
Ideea de baza e ca ne-am format un grup unit. Eu cel putin asa vad... Smile si asta ar trebui sa va bucure zic eu. S-a vazut si la gratar si acum si la fotbal ,ne-am adunat... a fost frumos de fiecare data . Ma refer aici bineinteles la cei din vechea garda
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 10 Guest(s)