Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Iesire 21.11.2010
#61
nu e nevoie, daca aduc eu.
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
Reply
#62
eu vin cu camera foto de la telefon Smile))
Reply
#63
a fost nice Big Grin..k nu m-am integrat chiar de tot in grup.. de vina a fost pretena..dar bine ca am fost si am mai vb una alta Big GrinBig Grin ..pozele urmeaza sa le incarc repede Big GrinBig Grin
Reply
#64
Eu m-am simtit cel mai bine :lol: am facut de toate pentru toti
Reply
#65
Ai incercat tu sa ma imiti oleaca dar nu prea ti-a iesit :lol: :lol: tot eu am fost miezu :mrgreen: :mrgreen:
SEX
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#66
amandoi ati fost prastie nu va mai certati degeaba.Oricum nu cred ca mai avem intrare si a 2 a oara acolo Smile))
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
Reply
#67
Ei nu , asta nu a fost nimic pe langa ce fac alti petrecareti acolo seara de seara , is invatati ei cu dinastea :lol:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#68
eiha.ro
Reply
#69
verde Wrote:Ei nu , asta nu a fost nimic pe langa ce fac alti petrecareti acolo seara de seara , is invatati ei cu dinastea :lol:
dc n-ai spus asa.eu am incercat sa par cat de cat finutz.daca stiam asta ma suiam pe bar!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
Reply
#70
Inseamna ca petrecerea a inceput dupa plecarea mea.. Confusedhock: :lol: :lol: :lol: Care s-a mai imbatat inafara de Verde si Wakk ? Smile)))
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#71
Si lorri =))
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
Reply
#72
Smile)) Pe mese nu s-a dansat ?

P.S : Postati pozele fotografilor Smile)
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#73
caloriile din bere...

Reply
#74
cele de la rox le am eu maine ca ii merge greu netu ei de grota!


Razerica tata, da-i 130 si scoate pozele :lol:
Reply
#75
darkclan Wrote:Inseamna ca petrecerea a inceput dupa plecarea mea.. Confusedhock: :lol: :lol: :lol: Care s-a mai imbatat inafara de Verde si Wakk ? Smile)))


Sictir ma ca nu eram beat=)))


Eu unu m-am simtit bine, 8) scuze celor care s-au suparat pe mine ca s-a facut misto pe seama lor
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)