Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gratar - Munte , nu se prea intelege nimic ...
#91
Facem de dimineata de la 9 pana a 2 a zi la 9 sa impacam si capra si varza. Smile)))))))))))
#92
eq :O:O:O Wrote:Facem de dimineata de la 9 pana a 2 a zi la 9 sa impacam si capra si varza. Smile)))))))))))

De Acord...bucium sau ciric
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#93
I'm out.
YES, OH MY GOD
#94
nu va inteleg ..infine..pace pe pamant Idea
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#95
bun..asadar ..am stabilit cu dark..se va tine in data de 25 iulie 2010 adik 25.07.2010 gratar la ciric cu playerii /adminii u-s.ro (cine nu stie unde este ciricul /nu cunoaste iasul sa dea add la loveseeker_4_ever ca sa stabilim cum facem..).. petrecerea va fi de la 11 -12 dimineata si va tine pana la 9- 10 seara.dupa care cei ce nu vor putea ramane se vor duce acasa (imi pare rau Sad desi inca raman la ideea de a le duce pe fete acasa...40 de km e moka cu loganu :d ) iar ceilalti ce pot ramane ne vom aduna in alta parte (ceva gen expo din copou sau alta locatie pentru a ne distra in continuare pana cand timpul ne va permite/ pna cand vom cadea lati la pamant Big Grin ))
#96
exact ce ziceam..pheno..nu tre sa pui botic..asta e.. gandestete k de la 12 amiazsa pan la 9 juma seara o sa fie distractie...o sa avem timp sa fim toti..de la 9 juma incolo..cum vreti voi..eu unul pot sa tin 1 2 la mn acasa pana a 2 zi... acu ramane de voi..
#97
MAN! :lol:
noi venim...iza isi ia foc..si o inteleg de ce.
o sa pierdem o gramada de distractie...normal.dak o sa plecam la 8.30
dar pana atunci o sa profitam din plin;Wink
deci mai ramane locul de stabilit!
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#98
RaZeR_man Wrote:bun..asadar ..am stabilit cu dark..se va tine in data de 25 iulie 2010 adik 25.07.2010 gratar la ciric cu playerii /adminii u-s.ro (cine nu stie unde este ciricul /nu cunoaste iasul sa dea add la loveseeker_4_ever ca sa stabilim cum facem..).. petrecerea va fi de la 11 -12 dimineata si va tine pana la 9- 10 seara.dupa care cei ce nu vor putea ramane se vor duce acasa (imi pare rau Sad desi inca raman la ideea de a le duce pe fete acasa...40 de km e moka cu loganu :d ) iar ceilalti ce pot ramane ne vom aduna in alta parte (ceva gen expo din copou sau alta locatie pentru a ne distra in continuare pana cand timpul ne va permite/ pna cand vom cadea lati la pamant Big Grin ))



pai da nu puteam continua distractia in continuare la gratar ? e musai sa ne schimbam locatia ?
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#99
am vorbit cu Inteleptii.
daca nu mor pana atunci , I'm in.Smile)
YES, OH MY GOD
CIRIC CLAR!!!! la bucium la cabanute e mijto (intr-a 9 am vaz cum o eleva sujea pl unui fost elev de la alecsandri si culmea a fost k eram eu si cu diriga elevei care am vazuto cum facea muschi la gat Smile) ) nu vreau sa insinuez nimci dar eu zic k e mkai bn la ciric..locul mai accesibil plus k avem si gratare mai multe pe langa noi dak ne strangem devreme Big GrinBig Grin:Big Grin
deci, cine e de acord sa dea un reply precum vine sau nu.daca e vorba sa ramanem peste "program" si nu aveti un mijloc de transport la acea ora, va ofer cazare.1-2-3 persoane lejer Smile
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

mircea radu ..am zis sa ne schimba locatia k sa nu zica luema k vb aia..ei pleaca si noi stam..dak avem noroc si gasim in alta parte e numa bun, daca nu..ata ete..
asadar..ramane ca la 11 dimineata pe data de 25.07.2010 sa ne vedem/ sau sa incercam sa fim la ciric?????
+ 1
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

+ 1 doar daca ramanem si peste program ...ca sa inteleg si eu ceva
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 8 Guest(s)