Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gratar - Munte , nu se prea intelege nimic ...
deocamdata postez aici...ptr ca nu sunt 100% sigur ca o sa ajung..depinde f mult si daca ma intorc cu bani de la mare ca sa am finanteSmile,o sa postez sigur pe 22 23 cand ma intorc daca am cum sa vin..dar in principiu am inceput sa ma uit si pe net la div chestii.
prima problema care ar fi...ca sa fiu la 11 dim in iasi pe 25 nu am nici o varianta..e un singur tren care ajunge mai la pranz 13-14 daca m-am uitat bn..asa ca daca e,ar avea cine sa ma cazeze de pe 24 seara pana pe 25(sau sa stea cu mn undeva la o terasa la beri toata noaptea pana plecam la gratar)?. sunt pe 24 vreo 2 trenuri care pleaca la pranz si ajung intre orele 21-23..si eu cred k asta ar fi varianta ideala sa aj nopatea cu o zi inainte de gratar.

ps:ptr gratar(locatie bautura carne) cati bani punem de caciula daca e ca sa calculez de cate lovele am nevoie..deok de 140 lei am nev sigur ptr bilete tren dus-intors.
bullu daca ai nevoie de cazare, te rezolv eu.1-2 zile te pot tine, nu e nici o problema.singura problema ar fi mancarea :? sunt singur, deci sa nu te astepti la mancaruri calde :lol: :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

perfect atunci man(oricum urmatoarelel luni pana dau jos 10-15 kg mancarea o sa fie "dusmanul" meu <<exceptie fiind gratarul propriu-zis>>)Smile))
pai atunci ramane ca pe 22-23 cand ma intorc,daca e sa imi ajunga finantele sa luam legatura ca sa vedem ce si cum..pana atunci o sa incerc sapt asta cat de des o sa am posibilitatea sa vad ce se mai vorbeste pe aici ca sa fiu la curent cu orice modificare ce ar putea surveni
ok...+me.
si iza
sanse de 99% :lol:
see `ya there:*
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
Care ramane si noaptea sa se anunte sa stim exact cati suntem!!!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
Gogule, lasam pe atunci. Sa nu facem planul ca tiganul :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

eu unu raman si peste noapte ....stai chill ca sunt multi care raman pana a doua zi
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Care sta si peste noapte se stie de pe acum si as avea nevoie de cateva raspunsuri ca sa stiu cati bani imi iau la mine!!!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
gogule i'ai pe toti pe care'i ai. mai dai si la altii. :lol:
YES, OH MY GOD
Vin si eu daca ma primiti ,dar sa stiu cati banii am nevoie Big Grin
aduceti carti,table,rummy,mingi,bate,cutite,argint,aur,cupru,carbuni, aduceti tot ce se poate folosi . nu se stie niciodata! Smile)
YES, OH MY GOD
dati si voi care stati pana dimineata un post ..sa stim si noi cati suntem
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
pheno Wrote:gogule i'ai pe toti pe care'i ai. mai dai si la altii. :lol:
Daca ii iau pe toti trebuie sa-mi iau un ghiozdan mai mare Smile)))
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
gogu Wrote:
pheno Wrote:gogule i'ai pe toti pe care'i ai. mai dai si la altii. :lol:
Daca ii iau pe toti trebuie sa-mi iau un ghiozdan mai mare Smile)))
nu'i problema! incape si'n al meu! Smile)
YES, OH MY GOD
Raman noaptea
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)