Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gratar - Munte , nu se prea intelege nimic ...
#61
dj Wrote:vin si eu la gratar !
Puteai sa nu mai anunti si sa vii direct Tongue acum sa stabilim exact locul si data Smile
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#62
nocturn la mine inseamna pana la 8.30 maximSmile)
llumina lunii o sa o vedeti voi;Wink
as fi de acord cu un gratar de dimineata pana seara:X
ar fi super...
o sa ne bronzam la amiaza...stam la umbra, bem ceva racoritor...ce dak e cald afara?>Tongue

oricum vin.;Wink (venim..adica)
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#63
nu se compara cu un gratar nocturn .... foc de tabara vorba lu' gogu.... Idea ..mai ales ca vom fi cativa banuiesc ...
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#64
ei atunci va duceti voi la nocturn si gata;Wink
#65
asadar..
1. eq..intrun fel sunt de acord cu parerea ta..la mn la cabana se tine o petrecere de obicei de la 2 dupamiaza pana a 2 zi...
2. daca e sa le ducem pe fete acasa la ora 8 juma ( hai sa zic k le duc pana acasa eu personal cu loganu k e moka) dar cum se vor simti restul feletor/adminilor/player-ilor stiind k ei sunt acasa iar noi petrecem??? zic asta pentru k am trecut printr-o experinta asemanatoare..plus k nush carui cojnvine sa ramana pana a 2 zi..eu unul sincer nu imi convine...
3.. concluzia e ca putem sa ne distram si de la 1 juma - 2 pana seara la 8...ne strangem la ora 1 toti la ciric la un gratarel (ikks daca e problema de gratar aduc eu personal unul sau ocup eu unul de la 9 dimineata (adik ma duc sa ocup unul Smile Smile) ) si ne bagam pe treaba 1 ora pentru mancare de gatit dupa care ne bagam la bairam Big Grin ( pe logan am invertor de 400w deci pot sa bag niste boxe acolo pentru oleak de atmosfera desi cred k alea auto isi fac treaba destul de bineBig Grin )..si ne vedem de treaba..nice and easy..acu nah..cum ziceti si voi ...
#66
hm ziceam de 8 jum ca avem tren inapoi..
deci nu e nevoie de masina
..
dar toti vor nocturn
deci gratar putem avea si de la 12 si de la 11 :-??
pnm
depinde cum vor toti
numai sa se hotarasca odata. 8-|
#67
hai mai bine la o savarina. pai hotarati'va..pt ca ar fi cam asa..eu as veni din botosani so..

1) stam la cabana..adik stam o noapte..ideea cade, nu as veni
2) dak ei ar sta acasa e problema lor, toti au fost invitati zic eu..nu ar trebui sa se simta rau
3) imi place. asa as prinde si eu autocar napoi spre botosani la 9.
YES, OH MY GOD
#68
eu unul sunt de acord sa duc fetele acasa..daca nu vor, e bine..daca vor e si mai bine Big Grin , pot sa aiba incredere in mine (adik nu sunt pimp sau ceva de genu Smile) Smile)) ) dar faza e k dak se termina la 1 distractia pai la 11 se termina Smile
#69
multumim razer, dar nu e nevoie :*
#70
RaZeR_man Wrote:dar faza e k dak se termina la 1 distractia pai la 11 se termina Smile

ok. nu am inteles partea asta...
YES, OH MY GOD
#71
=))
#72
eu zic sa mergem ziua ...si sa inchirieam o cabanuta ceva ( sa ne punem lucrurile ..ca doar nu o sa doarma nimeni) ....si stam si peste noapte ca va fi fain...undeva pe la ciric sau bucium ca acolo e misto ...si asa venim ziua ( ca sa vina si cei care nu pot sta peste noapte) si plecam a doua zi dimineata ...zic eu
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#73
pai ajungeti acolo. si cei care nu pot sta peste noapte ce fac? iti dai seama ca cei care nu pot sta is cei care nu stau in Iasi si nu cunosc zona..so nu au cum sa plece . dar trebuie sa o faca.
YES, OH MY GOD
#74
pheno fara suparare.din iasi pana in baltati sunt 40 de km.din iasi pana in botosani presupun ca sunt mai multi..avand in vedere k fetele sunt fete..nah..sunt de acord sa le duc acasa.. Sad...fara suparare...dar asta e..dak vrei sa dormi la mn si a 2 zi sa te duci acasa eu unul sunt pro..nu am nimic impotriva Big Grin dar cu fetele..cam asa sta treaba..
#75
am gresit eu adik dak se termina la 11 pai se termian la 11 Smile))


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)