Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gratar - Munte , nu se prea intelege nimic ...
#31
va rog frumos ..fara gratar NOCTURN
(nu ma lasa mama..c e pana mea? :cry: .)
dar ar fi o posibilitate...daca vreti neaparat ..noaptea....atmosfera conteaza.;Wink

doar sa gasesc unde sa raman peste noapteSmile)
sper sa fie luna asta gratarul.! :mrgreen:
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#32
sper si eu ca luna asta ..in august nu pot.
YES, OH MY GOD
#33
la gratar nocturn, nu garantez, dar cred ca o sa pot veni cu masina, sa avem ceva atmosfera audio Big Grin. beau suc , ca oricum mare carmolist nu sunt.
#34
rox. Wrote:va rog frumos ..fara gratar NOCTURN
(nu ma lasa mama..c e pana mea? :cry: .)
dar ar fi o posibilitate...daca vreti neaparat ..noaptea....atmosfera conteaza.;Wink

doar sa gasesc unde sa raman peste noapteSmile)
sper sa fie luna asta gratarul.! :mrgreen:


rox.. iza.. de asta se vorbea de inchirierea cabanei.. ca sa inoptam acolo toti .. sa mai stam la o barfa o beuta cevaSmile ...
#35
cabanuta are 2 paturi , si loc ioc Smile). importante sunt priza si becul, care is afara.
#36
si nu ai mai vazut niciodata sa stam 15 pe un pat Smile) sunt locuri si jos.. e loc si afaraSmile)=)) asta era problema??Smile)
#37
frate conteaza sa fim toti impreuna,sa fim seriosi nu doarme nimeni.Propuneti unul o data pe care sa ne intalnim sa sa-si dea fiecare cu parerea Smile eu nu cunosc locul deci n-as putea sa zic nimic!!!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#38
gogu no problem Smile) pe tine te rezolv eu Big Grin .. te duc in canabis sa urmam pasii (2 metri ca ai luat bacu.. 2 ca te cunosc si o bere castigata cand a invins spania ) Smile) da-mi add ca te sparg
#39
burlaku Wrote:gogu no problem Smile) pe tine te rezolv eu Big Grin .. te duc in canabis sa urmam pasii (2 metri ca ai luat bacu.. 2 ca te cunosc si o bere castigata cand a invins spania ) Smile) da-mi add ca te sparg
aici e vorba de gratar...Off topic Smile) da le mai tii numarul?? Smile)
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#40
gogu Wrote:
burlaku Wrote:gogu no problem Smile) pe tine te rezolv eu Big Grin .. te duc in canabis sa urmam pasii (2 metri ca ai luat bacu.. 2 ca te cunosc si o bere castigata cand a invins spania ) Smile) da-mi add ca te sparg
aici e vorba de gratar...Off topic Smile) da le mai tii numarul?? Smile)

esti la socializare Smile) eu socializez cu tine acum Tongue

deobicei uit rapid.. dar aici e vb de BERI :X:X:X:
#41
ok...dar totusi..sper sa fie gratarul ala dupa amiaza ...macar 2'3 ore sa stau daca nu as putea mai mult :cry:
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#42
burlaku PRINTESA! Wrote:o beuta cevaSmile ...

AHAHAHHAHA Big Grin
#43
Deci vorbim ceva concret??
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#44
deci,pana la urma mai mergeti la munte? si daca da cati unde intre ce data exact si cat e cazarea...ptr ca ideea incepe sa devina f interesanta si ptr mine si devine o optiune f serioasa de luat in calcul..
#45
Bullu
dar la gratar nu vii?:-?


ps; vremea e mai frumoasa deci va puteti muta la munte cateva zile;Wink
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)