Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grătar!
#46
MDA, plm deja incepe sa fie stresant, sper ca maine la ora 12, n-o sa stau pe acolo degeaba


MAINE intre 12 SI 13:00 in fata la moldova cu banii la gratar!
Reply
#47
LASATI PE GRUPUL DE PE FACEBOOK NR VOSTRU DE TEL CA SA VA SUN SA CONFIRMATI DACA VENITI SAU NU!
Reply
#48
Eu vin la gratar dar nu am cum sa vin maine in toiu saptamanii si in toiu zilei ca lumea munceste! Vorbim in particular ce si cum!
Reply
#49
pls , suna-ma si pe mine careva sa imi spuneti ce si cum , poate ajung si eu 2 ore !
Reply
#50
DUPA CUM VAD GRATARUL DA SA FIE UN ESEC. CA SA LAMURIM MAI SIMPLU, CINE VREA GRATAR NU DA NUSH CE SUMA DE BANI INAINTE, SAU SE INTALNESTE NU STIU CAND. SAMBATA LA ORA 15:00 TOTI CARE MERG LA GRATAR SA VINA IN FATA LA PALAT, PUNEM MANA DE LA MANA SI CUMPARAM CARNE DE CARE VRETI, CARBUNI, NISTE LEGUME DE PUS PE GRATAR GEN DOVLECEI, BAUTURA DACA E NECESAR (CA AM INTELES CA SUNT CARE ADUC DE ACASA). PLUS CINE NU VREA SA PUNA BANI SI SA ISI ADUCA EL TOT CE CONSUMA O SA DEA ACOLO 1 LEU PENTRU SACUL DE CARBUNI. VREAU SA AUD PE CINEVA CARE SE ANUNTA CA ADUCE GRATARUL, NU INCHIRIEM NICI O CABANA, NU TOATA LUMEA E HOTARATA DACA VA STA TOATA NOAPTEA SAU NU.

CONCLUZIA NE ADUNAM SAMBATA LA ORA 15:00 IN FATA PALATULUI CULTURII SI MERGEM IN AUCHAN SA LUAM CE NE TREBUIE. NU V-A COSTA MULT, PROBABIL MAXIM 15RON. CINE NU AJUNGE LA 15:00 POATE SA VINA PANA LA ORA 16:00 IN FATA LA PALAT PENTRU CA DE ACOLO VA FI PLECAREA DUPA CUMPARATURI.

DACA VA PLOUA NU PIERDE NIMENI NIMIC, DAR VA SPUN EU CA NU PLOUA Smile
Reply
#51
de acord cu playa !!!
ne intalnim frumos la 15:00 , mergem rapid la Auchan, si cam asta-i
tot atata strrans de bani , aia aia aia
pro!
Reply
#52
Vremea va fi naspa Sambata. Furtuna etc.
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
Reply
#53
Daca sambata la ora 15:00 ploua toata lumea poate sa stea in casa, daca e frumos mergem la gratar....prognoza ramane prognoza, nu e neaparat sa ploua.
Reply
#54
ahhahaha si daca ploua ce.. e important sa va faceti cumparaturile.. le tine unu la frigider o saptamana.. mare smecherie
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#55
gh0st Wrote:ahhahaha si daca ploua ce.. e important sa va faceti cumparaturile.. le tine unu la frigider o saptamana.. mare smecherie
ne vedem in fata la palat cu 10-15 ron in buzunar daca e frumos cumparam atunci pe loc. Eu bat pareu ca o sa fie soare si frumos!
Reply
#56
treaba sta asa : am fost la casute la bucium. e 40 de lei casuta +10 lei de persoana intrarea in camping. adik daca am fi 12 persoane sa mergem, pe langa banii de casuta care se impart mai trebuie 10 lei de om pentru intrarea in camping. putem merge pur si simplu la gratar pe sculeni sambata, fara cazare sau altele, sau putem merge de asemenea la ciric. faza e ca nu prea avem unde sa ramanem peste noapte.
putem face cum a zis playa. ne vedem sambata la ora stabilita. cine vrea intradevar sa vina, isi baga in buzunar 20-30 de lei frumosi acolo si cu asta basta. vin, samanta, 3 sticle de suc, tuica pot sa aduc eu. ar ramane carnea si chipsuri, etc, bani care s-ar incadra zic eu. problema ar fi de gratar!

daca ploua atunci la ora 15:00 sambata, asta e..stam acasa si fiecare isi vede de ale lui.

DECI, CE FACEM?????
Reply
#57
SAAAUUU SAMBATA JOACA SPANIA FRANTA!!! putem merge sa vedem meciul. faza e ca la 9:45 seara.
Reply
#58
Daca e de meci, cred ca pot veni si eu Smile. Daca e de gratar si vreti peste noapte, de ce nu va luati 2 3 corturi + 1 - 2masini, si dormiti care puteti, pe unde puteti Smile. Noi asa am facut weekend-ul trecut si am fost 30 de oameni, 2 corturi de 4 pers + 3 masini.

P.S. Un coleg a dormit invelit in paturi in jarul de la focul de tabara, dar voi nu trebuie sa faceti exact asa Smile)).
Reply
#59
Ramane sa ne intalnim sambata la ora 15-00 in fata la palat , gratar pot aduce eu , 5 l de vin , si tuica si niste piept de pui de pus pe gratar , si mai vedem ce luam sambata . Si mai am 2 locuri in masina .
Reply
#60
k.a.k.a. zice ca aduce un gratar, parca se mai anuntase cineva cu un gratar mai mic. Eu parerea mea e sa o lasam moarta cu aruncatul banilor aiurea pe campinguri, eu zic sa mergem la ciric sau la rosetti cum a zis rzr, eu fac un POLL sa vedem cata lume vine daca e frumos afara. Si rzr, crede-ma ca nu trebuie 20-30 ron, deja 20 e peste necesar. Intradevar care vrea sa stea peste noapte sa bea ca porcu o sa aiba nevoie de banuti, eu oricand pot sa ma intorc in oras sa mai cumpar bautura rece pentru ca eu o sa o ard in ciuc lemon sa pot sa conduc :mrgreen: . Deci va rog sa da-ti un vot la poll-ul care il fac indata!

edit: uite si linkul

http://forum.u-s.ro/socializare/gratar-2...t7881.html
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)