Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grătar!
#31
Avand in vedere ca mai multi is disponibili dupa masa, eu zic sa ne intalnim la ora 16:00 cu totii intr-un loc pt ca si asa nu toti au masini si o sa mergem pe bucium. Eu propun sa ne intalnim in fata la Palatul Culturii la ora 16:00, am 4 locuri disponibile in masina, care mai vine cu masina sa anunte si cate locuri are disponibile. Vreau sa fim foarte organizati pentru ca la ora 17:00 sa fim deja pe bucium, si va zic ca la asa canicula cum e acum o sa avem limbile scoase si la ora aia.
Edit: putem merge chiar de la palat din fata in Auchan in Palas sa ne facem si shopingul si binenteles care doreste poate sa isi aduca de acasa direct bautura si mancarea, dar vor trebui sa puna banuti la carbuni+inca un aspect cine aduce gratarul?
Reply
#32
playa Wrote:Avand in vedere ca mai multi is disponibili dupa masa, eu zic sa ne intalnim la ora 16:00 cu totii intr-un loc pt ca si asa nu toti au masini si o sa mergem pe bucium. Eu propun sa ne intalnim in fata la Palatul Culturii la ora 16:00, am 4 locuri disponibile in masina, care mai vine cu masina sa anunte si cate locuri are disponibile. Vreau sa fim foarte organizati pentru ca la ora 17:00 sa fim deja pe bucium, si va zic ca la asa canicula cum e acum o sa avem limbile scoase si la ora aia.
Edit: putem merge chiar de la palat din fata in Auchan in Palas sa ne facem si shopingul si binenteles care doreste poate sa isi aduca de acasa direct bautura si mancarea, dar vor trebui sa puna banuti la carbuni+inca un aspect cine aduce gratarul?



+1 la maşină , eu am grătar da e putin cam mic, trebe unu mare, sau cel putin 2 grătare să meargă treaba!
Reply
#33
bautura si ce mai este aduc eu. cat despre gratar, stiam ca este acolo gratar. sa gasesc un numar sa sun sa vedem exact ce si cum.

si eu sunt de acord sa ne vedem la ora 16:00, mai ales ca sambata isi depune taikmiu juramantul si tre sa fiu musai de fata :d, dupa care vin la iasi.

cand ne vedem sa strangem baniii????
Reply
#34
Eu zic, joi sau vineri!


Momentan nu mi-a confirmat nimeni cu mesaju ala, infară de rzr! dar na , totuşi ne trebuie numerele voastre!
Reply
#35
atunci care merge sigur sa ii trimita PM lu wakk cu un numar de telefon, ca sa nu mai fie nici o problema, daca e de acord wakkk!
Reply
#36
gratare erau acolo pe bucium langa fiecare foisor... sa speram ca ramane ora 16 sa nu se mai suceasca lumea
Reply
#37
wakkkK Wrote:Data rămasă -23 iunie!
Locaţia : revin cu un edit!


Bun lista se va completa in felu următor!

1. După ce confirmaţi daţi-mi un pm pe forum cu confirmarea si numarul de telefon sau un sms la 0756331853(wak) cu textul: confirm prezenţa la grătar , si nick.u de pe server!

2. Vom pune câte 25-30 de lei de om in funcţie de câţi vom fi!

3. Dacă confirmaţi vă rog sa şi veniţi când vom strânge banii!


ps: dacă aveţi preferinţe la mâncare sau alte prostii gen suc /bere /chipsuri vă rog sa le spuneţi şi le vom lua în considerare!



nu e nicio problemă!
Reply
#38
Eu unul vin 100 % si aduc ceva vinut si ceva palinca Smile)
Reply
#39
eu mi-am luat liber 2 zile deci vin sigur... acum eu spun totusi sa facem pe bucium.
Reply
#40
Păi hotărâţi-vă o dată de rezervat n-a rezervat nimeni!, plus că n-am strâns nici banii!
Reply
#41
Pai frate ! Stabiliti mai repede ! Banii se dau joi la ora 16:00 ! Vineri se merge sa da avansul, sambata dimineata se fac cumparaturile and GO GO GO !
Reply
#42
Am vorbit cu rzr, si joi strângem banii! vineri facem cumpăraturile!

JOI LA ORA INTRE 12 SI 13:00 NE VEDEM IN FATA LA MOLDOVA !!!!
Reply
#43
deci cum ramane cu xplayer?, il aducem sau nu?
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#44
salut ... am vazut .... postu lu ghostu .... NU pot sa vin Sad . normal ar trebuii sa plec vineri dimineatza(eu vineri la 14:30 termin cu serviciul) .... ca sa ajung sambata .... si duminica dimi sa ma intorc ...... sa nu va suparatzi pe mine ....... sper sa ma intzelegetzi ... nu`i kiar asa roz aici la Arad Tongue ....

Oricum ... va doresc distractzie maxima si daca vretzi putetzi sa facetzi un TOAST si pt mine Tongue .. HAI NOROC
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
Reply
#45
nu gasesc deloc un nr. de tel de la aia cu cabanutele. si nici masina nu am momentan ca sa ma duc acolo.cunoaste careva vreun nr. de acolo?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)