Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Comentarii despre campionat AICI !
#76
AOT si [u-s] sunt deja calificate...va ashtep si pe restu sa va calificatzi Wink
#77
oHs au jucat cu coduri !
s-a vazut in meci ca cyber a jucat cu wall
rog adminii sa verifice pe cyber si pe ceilalti ! puteti sa cereti si de la noi demo , avem toti !
#78
dutzurel Wrote:oHs au jucat cu coduri !
s-a vazut in meci ca cyber a jucat cu wall
rog adminii sa verifice pe cyber si pe ceilalti ! puteti sa cereti si de la noi demo , avem toti !

voi verifica + k pe cyber il cunoashte tot serveru si ii jucator fregvent si are si steam

da voi verifica Wink
#79
dap...de acord cu dutzurel in meciul [MI2] vs. ohs ceva nu a fost in regula....am cerut demo de la toti cei din ohs si culmea....exact cel suspectat de cod cyber nu avea demo...poi asa ceva nu se poate no?....nu era obligat sa scrie la onceput de meci?....si nu k na stiut...la inceputul meciului coiechipierii lui iau zis sa faca demo...da el u k nu face nik...asa ceva nu se poate...plus k cyber de fapt nu a fost el de la inceput...a jukt altcnv apoi a intrat cyberu adevarat Big Grin..nici eu nu maii stiu...oricum am vazut discutiile lor in demo...cyber ala fals era si juk cs iar cyber ala adev cerea parola pe steam...nuj nici eu Big Grin da ceva sa intamplat....rog in cel mai bun caz rejucarea meiciului asa cum trebuie...demo-uri de la toti membrii la sfarsit si toate cele....astia din ohs la inceput au fost 4 a iesit cyber au ramas 3 a intrat iar alt cyber...nu se poate....adminiii sa ia masuri Big Grin
#80
Ok , vad ca tot insisti ti-am zis cyber a intrat la mijlocul meciului de asta a fost problema aceea dar noi avem si DEMOUL LUI CYBER nu mai fi insistent in plus eu de la voi NU AM NICI UN DEMO , chiar sunteti .. adica noi va facem la 0 in a 2 a runda vreti acum prin orice mijloace sa castigati meciul?Credeti ca adminii au stat degeaba s-au uitat si ei la meci .. daca il vedeau ca e codat ziceau..
#81
normal nu se rejoak nici un meci......dar se va cere lu cyber demo ....in caz ca nu il are sau are si e codat va pierde echipa lui plus ca va lua ban pe server.......lasati-l pe pyro ca stie ce are de facut ....
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#82
ShIcAlAca' Wrote:Ok , vad ca tot insisti ti-am zis cyber a intrat la mijlocul meciului de asta a fost problema aceea dar noi avem si DEMOUL LUI CYBER nu mai fi insistent in plus eu de la voi NU AM NICI UN DEMO , chiar sunteti .. adica noi va facem la 0 in a 2 a runda vreti acum prin orice mijloace sa castigati meciul?Credeti ca adminii au stat degeaba s-au uitat si ei la meci .. daca il vedeau ca e codat ziceau..
toti playeri tre sa faca demo SmileBig GrinSmile e o masura contra coadelor SmileBig Grin daca nai demo devii suspect automat Wink Bft
#83
va zic eu cum o fost si cu chestia am am incheiat subiectu cyber

or intat trance si sedor or zis k nu au jucatori...o intrat pana la urma shicalaca si o zis k joaca in 3...apoi a intrat cyber...mam uitat la ip-uri imedait dupa ce a inceput meciu...si am vazut k nu era acel cyber...iam dat amx_quit si am schimbat parola...dupa un scurt timp a intrat cyber cel adevarat..lam vazut ingame si pe steam...este si vina mea pt k lui am uita sa ii spun record demo....pt k de obicei spuneam doar la ineputul meciurilo iar el a intrat doar dupa ce a incept


dak nu are demo este partzial vina mea pt k nu am mai anuntzat odata k trebe demo pt k era nou venit
DAR a fost pe server HLTV...cine vrea demo de la HLTV...contact B1_vlad pe mess...si va dau demo...acolo se vede tot cu precizie si din orice pozitzie


subject CYBER incheiat...orice alt post referitor la asta va fi sters

si va promit k nu se va mai repata gresheala (meciul a fost corect nu am stat spectator degeaba + k mia zis shicalaca k nici unul dintre playerii clanului MI2 nu au trimis nici un demo) aceste probleme iau nashtere din cauza 'ciudei'....k am pierdut meciu incep sa plang si cer dreptate...repet HLTV a fost...DEMO la meci sa facut...cine vrea demo HLTV sa ma contacteze

bafta
#84
nu cred k e vina ta nici pe departe.. nu trebuie sa stai la cu.ru lor sa faca demo.. e REGULA.. DEMO LA FIECARE MECI altfel pleci.
#85
ok bun fie cum ziceti voi....si...cyber ala primu era codat zic eu...nam zis de ala adevarat...si cyber cel adevarat a intrat in ultimele 4 runde...lol...poi miar conveni si mie sa joc cu un coechipier codat pana la 26:0 si apoi sa bag altu...lol.....oricum....subiect inchis....si nu mie ciuda k am pierdut k e prima noastra cupa impreuna si abia incepem sa ne intelegem :wink: .....doar atat k nu mi sa parut corect....respect pt toti si AOT sa castige Big Grin
#86
ptk-zeu Wrote:ok bun fie cum ziceti voi....si...cyber ala primu era codat zic eu...nam zis de ala adevarat...si cyber cel adevarat a intrat in ultimele 4 runde...lol...poi miar conveni si mie sa joc cu un coechipier codat pana la 26:0 si apoi sa bag altu...lol.....oricum....subiect inchis....si nu mie ciuda k am pierdut k e prima noastra cupa impreuna si abia incepem sa ne intelegem :wink: .....doar atat k nu mi sa parut corect....respect pt toti si AOT sa castige Big Grin

cyber ce adevarat a intrat dupa maxim 5 runde...dupa runda 2 iam dat amx_quit la cyber ala ns dak era codat sau nu...da nici cei din echipa oHs nu stiau k ii altu...o fost un jucator oarecare kre o zis k se baga in joc pretindand k e cyber miam dat seama dupa ce am dat amx_ip * si cei din oHs nu aveau nici o idee...ei mior zis dai kick ban etc...si -cyber a intrat in ruda 6 din prima 'repriza'...itzi arat DEMO..dak vrei...HLTV..si uitat si tu la al tau k doar atzi facut si voi demo la meci


PS: ce zici u k o jucat el...nam stiu nici care k ii alt player...si referitor la ce ai zis...o jucat mai mult pt k or fost inainte si runde de incalzire pe care le-am anuntzat

si nu va mai plangetzi acesta a fost un eveniment izolat si am remediat repede problema...knd a inrtat "acel cyber" cel eral nu era mare diferentza la scor si cum ziceam mai uitate odata pe demo
#87
gata inchideti subiectul (este HLTV)........PROGRAMATI MECIURILE CARE AU MAI RAMAS SA JUCAM SFERTURLIE MAI REPEDE ........nu mai comentati subiecte aiurea ......sa terminam si noi cupa asta ca ne pinde revelionu
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#88
daca erati buni ii bateati cu tot cu "wall"
o ekipa are 5 jucatori nu 1...
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#89
intrebare




unde e clasamentu la campionat :!: :?:
#90
d m XxX Wrote:intrebare




unde e clasamentu la campionat :!: :?:
raspuns ....nu e campionat e cupa .....
o fii uitat pyro sa il faca
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)


Forum Jump:


Users browsing this thread: 16 Guest(s)