Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cere steam .FoCa.
#46
Mai loading, vad ca tu ai o problema cu mine, daca scriu ceva in chat gata, vai taci si nu mai stiu ce, am pus 2 intrebari, prima fastswitch, ca sa imi imbunatatesc si eu un pic jocul, si a dou ade razer pentru ca vroia sa vad daca e alex irimia, un vecin, dar nu trebuie neaparat sa raspunzi la ce intreb, daca vrei raspunzi daca nu nu... daca nu iti place ca scriu in chat nu te uita omule, tie iti place sa imi zici de 100 ori Foca taci in loc sa raspunzi cu da sau nu la o intrebare...dar ce sa ma mai cert cu tine, din cate vad esti singurul care are un dezgust fata de mine, ce sa mai fac mai omule, am jucat corect, fac activitate pe forum, nu mai zic ca sunt codati, am vb frumos cu adminii, am urcat si un film pe forum, eu incerc din rasputeri sa "ma placi" dar tu nu.... sunt altii care vorbesc incontinuu in chat si nu zici nimic dar eu daca scriu ceva gata te superi....vrei sa zici ca esti corect fata de mine|?

Am scris mult, asta e, inchide-ti va rog topicul, sunt satul de acuzele voastre...ce ai vrea sa ma pun in genunchi in fata ta, hai sa fim seriosi.
sOs
Scuze pentru greselile facute in trecut! Si tot ce am zis....Sad
#47
vlad5555 Wrote:Mai loading, vad ca tu ai o problema cu mine, daca scriu ceva in chat gata, vai taci si nu mai stiu ce, am pus 2 intrebari, prima fastswitch, ca sa imi imbunatatesc si eu un pic jocul, si a dou ade razer pentru ca vroia sa vad daca e alex irimia, un vecin, dar nu trebuie neaparat sa raspunzi la ce intreb, daca vrei raspunzi daca nu nu... daca nu iti place ca scriu in chat nu te uita omule, tie iti place sa imi zici de 100 ori Foca taci in loc sa raspunzi cu da sau nu la o intrebare...dar ce sa ma mai cert cu tine, din cate vad esti singurul care are un dezgust fata de mine, ce sa mai fac mai omule, am jucat corect, fac activitate pe forum, nu mai zic ca sunt codati, am vb frumos cu adminii, am urcat si un film pe forum, eu incerc din rasputeri sa "ma placi" dar tu nu.... sunt altii care vorbesc incontinuu in chat si nu zici nimic dar eu daca scriu ceva gata te superi....vrei sa zici ca esti corect fata de mine|?

Am scris mult, asta e, inchide-ti va rog topicul, sunt satul de acuzele voastre...ce ai vrea sa ma pun in genunchi in fata ta, hai sa fim seriosi.





foca are dreptate , analizeaza ce spune si apoi daca greseste ... da-i gag sau etc !
#48
foca, o singura rugaminte as avea. Daca tii minte pe snow, ti-am tinut predica, cum sa raportezi un codat. Stiu ca esti un jucator vechi, de multe ori am dat mesaj cu indicatii cum se face un raport. Daca vrei sa ne faci un bine cand ai un suspect raporteaza-l corect pe say_team@nume. Daca imi zici pe say si strigi in gura mare, nu-mi esti de niciun folos, esti "recompensat" cu gag si nu ajuti. Nu-ti cere nimeni imposibilul.
#49
Anarchy pe fy snow cand era ala dependent de cs codat, am zis doar pe y codar nu m-am referit la cineva anume, poate ma adresam tie ca o gluma, cand mai zici ca unu bun e codat cum mai zic unii codename cod Smile) e o gluma atunci am gresit, mai apoi am raportat pe ala codat prin u@ dupa ce m-am uitat pe el, si era chiar colegu meu.eu incerc sa fiu de ajutor, dar se mai fac si greseli , lumea mai greseste...si eu cred ca am inv din gresel;i, nu am mai injurat si nici cu cod nu am mai jucat...
sOs
Scuze pentru greselile facute in trecut! Si tot ce am zis....Sad
#50
Pana la urma nu v-ati razgandit niciunul in privinta mea?Big GrinBig Grin:Big Grin
sOs
Scuze pentru greselile facute in trecut! Si tot ce am zis....Sad
#51
ba da ... CONTRA
#52
am intrebat daca v-ati razgandit, daca nu nu e nevoie sa mai dati o data contra, ca mai este si pe alta paginaTongue
sOs
Scuze pentru greselile facute in trecut! Si tot ce am zis....Sad
#53
Uite ma chiar vad ca vrei sa achizitionezi acest steam....Da daca ma dezamagesti pe mine sau dupa ce primesti steam nu mai joci...ne certam urat de totSmile
PsBig Grine la mine ai Pro!
#54
Ms loading...
sOs
Scuze pentru greselile facute in trecut! Si tot ce am zis....Sad


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)