Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cere steam .FoCa.
#31
de la ultima discutie avuta aici te-ai comortat mai bn pe servar ...dupa care a venit faza cu injuratura...cel mai bn ar fi sa iti vezi de joc, topicul sa se stearga iar cand va veni momentul sa primesti o evaluare din partea comunitatii u-s vei face alta cerere...spor
#32
CONTRA
#33
contra
#34
de ce trebuie sa te comporti ca de la tara ?

crezi ca daca e "inca" CRIZA , trebuie sa te comporti crizat ?
#35
??????????????:S:S:S:S:S:S??????
sOs
Scuze pentru greselile facute in trecut! Si tot ce am zis....Sad
#36
[Image: contra.jpg]
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#37
ai vreo activitate pe forum ?
#38
in fiecare zi intru, dar ce sa fac, am 28 de posturi parca, ce activitate sa am ? am mai postat da nu ma bag in toate discutiile daca nu am treba eu acolo.
sOs
Scuze pentru greselile facute in trecut! Si tot ce am zis....Sad
#39
daca citeai forumul , erau sectiuni la care nu trebuie sa dai reply la nimeni !
de exemplu , coltu vesel , etc !
#40
Am tot intrat pe coltul vesel, in fiecare zi dau new posts si citesc ce se mai scrie. mai si dau reply cateodata.
sOs
Scuze pentru greselile facute in trecut! Si tot ce am zis....Sad
#41
Dj sterge te rog cererea mea de steam, si o sa fac alta cand o sa fac 100 si ceva de ore..
sOs
Scuze pentru greselile facute in trecut! Si tot ce am zis....Sad
#42
vlad5555 Wrote:Dj sterge te rog cererea mea de steam, si o sa fac alta cand o sa fac 100 si ceva de ore..
100 de ore nu sunt de ajuns .. incearca activitate intensa .. adica sa prezinti interes si sa meriti acel steam ... unii oameni rup de la gura lor pentru a va putea asigura voua siguranta de a juca in anumite conditii ! fiti recunoscatori macar .
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
#43
Nu am zis 100 ore exact, am dat un exemplu..zic sa stearga postul si o sa fac cand o sa am ore destule...pe forum incerc sa am activitate cat de multa si la fel si pe server.....dar am si scoala deci nu pot tot timpul....
sOs
Scuze pentru greselile facute in trecut! Si tot ce am zis....Sad
#44
nu s`a zis tot timpul .. doar cand poti .. si cand poti fa tot posibilul sa te faci remarcat . deabea astept sa`ti dau pro ! stiu ca poti si ca iti doresti !
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
#45
Intense Energy Wrote:nu s`a zis tot timpul .. doar cand poti .. si cand poti fa tot posibilul sa te faci remarcat . deabea astept sa`ti dau pro ! stiu ca poti si ca iti doresti !
Asa e ..."Se face cam prea remarcat"...Ieri tot intreba pe chatul adminilor cum se face fastswitch si daca ma crezi sau nu in loc sa ma joc si eu trebuia sa ii zic lui sa taca...
Acuma am realizat cum se simte Dj cand vrea sa se joace si el putin si lumea il bate la cap ...


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)