Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cere steam .FoCa.
#16
corect ai spus citatul respectiv..ti-am raspuns ca asa se joaca aici (cs.u-s.ro)..iar apoi ai continuat cu comentarile si a urmat GAG... nu cred ca m-am dat superior prin nici o actiune facuta din partea mea...daca tu crezi ca altcineva dupa ce ti-a dat link'u unde se afla afisate orele jucate pe servar se pune spectator si iti cauta tie orele pe 4-5 nick'uri te anunt ca te inseli...
#17
poi da , ala care mi-a cautat se vede ca stie sa se comporte, daca eu nu reuseam sa gasesc, nu era pt ca nu gaseam ci ca nu stiam unde sa ma uit, si pana am realizat eu l-am batut un pic pe admin la cap, ii multumesc pt rabdare.....si asta ca se uita cineva pt mn, eu mm-as uita pt altul...dar na doar pentru ca eu caut mai mult explicatii voi nu vreti sa dati pro ca is nesimtit, ca am jucat cu coade, scuze dupa scue gasiti,. su mi-am cerut scuze, am jucat fara cod, si in ultimu timp nici nu am mai comentat la adresa adminilor.....
sOs
Scuze pentru greselile facute in trecut! Si tot ce am zis....Sad
#18
vei primi PRO de la mn cand vei avea mai multa activitate...iar cel ce tia cautat orele sunt eu. pe sv am alt nick...spor la frage
#19
PRO!
http://www.anu.ro
And if you come with me... nothing will ever be the same again!
#20
mc stefy:* esti cea mai buna....
sOs
Scuze pentru greselile facute in trecut! Si tot ce am zis....Sad
#21
deci ce nume alegi pentru numarul de ore ca sa stim si noi !!!
#22
.FoCa. e definitiv asta.....
sOs
Scuze pentru greselile facute in trecut! Si tot ce am zis....Sad
#23
acitivitate pe forum si pe server !
un numar de ore , minim 200 pentru steam !
#24
deci contra ca nu are 200 h :lol:
#25
Contra
poti sa joci cu 654856853 de nickuri ...ai jucat cu ,cod si fost prins nu o data...ci de mai multe ori
ai injurat si recent desi ai promis ca nu o mai faci!
ma mira ca nu e inchis topicul inca :|
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#26
daca nu ai observat rox, am deschis topic de unban unde am explicat tot, ca nu eu am injurat, in ziua in care ati zis ca am injurat eu nici nu fusesem acasa pana la ora 7 30 cand intrasem in cs pt pima data, si cand am intrat prima data imediat am luat destroy fara sa stiu de ce.eu nu stiu, ce crezi tu, eu am cerut steam si mi-am cerut scuze ca sa injur iar la scurt timp?
sOs
Scuze pentru greselile facute in trecut! Si tot ce am zis....Sad
#27
si tacuises philosopshuss mansises !
#28
problema e ca am ramas filosof,ca am tacut,nu eu am injurat,nici nu am apucat sa vb si mi-ai dat destroy,daca te refereai atunci, daca te referi acum cum sa tac daca ma acuza pe nedrept,pt ca ea crede ce vrea..
sOs
Scuze pentru greselile facute in trecut! Si tot ce am zis....Sad
#29
vlad5555 Wrote:problema e ca am ramas filosof,ca am tacut,nu eu am injurat,nici nu am apucat sa vb si mi-ai dat destroy,daca te refereai atunci, daca te referi acum cum sa tac daca ma acuza pe nedrept,pt ca ea crede ce vrea..


eu daca te vad pe server iti dau ban! :mrgreen:
sanatate!
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#30
rox eu nu ma referam la cand zici u cu injuratu, ma refer la faza de acum 2 3 zile, cred ca nu erai pe server, nu la faza aia demult cand jucam cu vlad sau alt nume, scz pt ca nu am scris corect...cred ca stii ca acum 2 3 zile am fost acuzat de injuratura pe nedrept..
sOs
Scuze pentru greselile facute in trecut! Si tot ce am zis....Sad


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)